• (bkz: vivien moore)
  • dunyanin en zevkli meslegi kanimca, bugune kadar fizik hocasi olup kafa olmayan insan gormedim, hepsi bir yerden sonra sıyırıyo ama hepsi super insanlar.
  • (bkz: fizik hocasi)
  • bu güne kadar ders aldıklarımın hepsi kafadan hafif çatlak (iyi anlamda yani eğlenceli, dersleri zevkli geçen) insanlardı.. fiziği seviyorsam sırf bu yüzdendir..
    (bkz: #8791127)
    (bkz: #8791107)

hatta dersanedeki bizle uzun eşek bile oynamıştı ve malesef ki kiloluydu evet..
  • milli egitim bakanlıgına göre türkiye de kamuda 1036 adet fazlası olan ögretim branşıdır. 5-6 yildir atama yapılmamıştır.

(bkz: http://www.meb.gov.tr/…ti_basinaciklama.asp?id=1070)
  • atamaları için kpss taban puanları 92 olan kişilerdir.5 sene üniversite okuyup devlete kapağı atamadığı taktide özel sektöre boyun eğecektir.ama şunu da belirtmek gerekir özel derslerden parayı en fazla götüren kişi de kendisidir.
  • kimya öğretmeni ve biyoloji öğretmeniyle kıyasladığınızda en iyi, en tatlıdır. ders gündelik, somut konular etrafında işlenebildiğinden yorum yapma olanığıda bir o kadar fazladır. bir kimya öğretmeni kadar delirmemiş ve bir biyoloji öğretmeni kadar beyin patlatmazlar.
  • lise yıllarında bir adet tüküren versiyonuna sahip olduğum öğretmen türü. hafiften peltek olmasının verdiği dil diş arası sürtünme neticesinde, her s diyişinde az miktarda tükürük sınıfa yayılırdı. hey gidi günler heyy* ayrıca aynı zat-ı muhterem yüzünden hala fizyon ve füsyon arasındaki farkı bilmem, işimi yaramaz ama yine de bilmem*. zira ikisini de "fisssyon ve fisssyon" olarak adlandırırdı..
  • bu sene bir yenisini göremeyeceğimiz öğretmenlerdir.

zira bu branştan 99,6 puan alıp birinci olan öğretmen bile atanamayacaktır.
    çünkü alınacak öğretmen sayısı 0 (sıfır) dır
  • bu insanlar bazen insan üstü yaratıklar olabiliyor efendim, aydınlanma anlatırken masanın üstüne çıkıp elindeki a4 kağıdını lambaya bir yaklaştırıp, bir uzaklaştıran bir fizikçi ile çalışmış olan ben bu insanları incelemeye karar verdim. baslangıcta 'manyak yav bu' dersiniz, sonra bakarsınız ki şartlar onu öyle yapmıştır. fizikçiler genel olarak soyut kavramları mantığına en iyi yakıştırabilen bilim insanlarıdır.
hesabın var mı? giriş yap