• gelip bana açılıyorlar ama kimseye güvenmediğim için şaka yapıyorlardır herhalde diye tahmin ediyorum ve gülüp geçiyorum. belki de gerçekten şakadır . inş değildir olm
  • yaşadığımız dönemin tüketime dayalı ilişkileri kurgulayarak bize geri satmasıdır. okumak isteyenler için detaylı olarak #95737544 burada yazmıştım.
  • uzatmaya gerek yok;

ego
    aç gözlülük
    saygısızlık
    kendini koruma iç güdüsü.
  • herkes birbirini yatağa atana kadar dayanabiliyor, duygusuz başlayıp kibrit gibi sönüyor.
    ruhsuz insanların beden ihtiyacı olmuş flörtler.
  • bunun milyon tane nedeni var da asıl neden pek söylenmiyor bence. ilk görüşte anlıyorsun aslında, bu adamla olur ya da olmaz diyorsun içinden. ama yine de bi deneyeyim belki yanılmışımdır da diyorsun. sonuçta yanılmamış olduğunu anlıyorsun çoğunlukla. acı ama böyle maalesef.
  • pek çok insan emek vermekten kaçınıyor.

hem hayıflanan hem emek vermekten kaçınanlar aynı kişilerse lütfen bir karar veriniz :)

diğer yandan her iki cins de birkaç kişiyle flört ediyor. o olmadı diğeri hop öteki böyle eleme usulüyle emek vermeden hiç uğraşmadan kim ilişki kurabilir ki? olan ben gibilere oluyor. gerçek bir ilişki istiyorum ama karşıma hep aynı profil çıkıyor.
    bende saldım artık.olmuyor çünkü. ben başka bir yerde, başka bir zamanda kalmışım. herkes bambaşka bir yere gitmiş. bambaşka bir kafaya gelmiş. olmuyorsa zorlamanın alemi yok.
  • özgüven eksikliği, zamanlama ve strateji hataları, ilgisizlik ve yüksek beklentiler, doğallıktan kaçınmak ve kibir.
  • emek vermekten kaçmaları, rahatlıklarının az da olsa bozulmasını istememeleridir.
  • flörtlerin duygular ile değil mantık ile yoğurulmasından kaynaklıdır.

mantık da beraberinde "ya daha iyisi çıkarsa?" ve "kim uğraşacak ulan şimdi bununla?" sorularını getirmektedir.

çağımızın en büyük sorunları büyük egomuz, bencilliğimiz, sabırsızlığımız ve değer bilmememiz sanırım. mükemmel olmadan mükemmeli arıyoruz.

ek olarak; bi' de herkes psikopat abi. normal insan kalmamış ki.
  • entropi
hesabın var mı? giriş yap