şükela:  tümü | bugün
 • olması mümkün olmayan maçtır. daha önce de çok döndü bu teraneler. mike tyson'ı da bob sapp ile dövüştüreceklerdi sahaya mahaya attılar adamı iki it dalaşı döndü sonra bir bok olmadı. reklamı yaparak istediklerini aldılar ama. öyle yalandan bir gösteri maçı dönerse bilemem.

  mixed martial arts ile boks bir araya gelemez yoksa.
 • conor mcgregor'un hala ufc ile kontratı varken imkansızdır diye düşünüyorum zira dana white en popüler dövüşçüsünün ufc harici bir organizasyonda dayak yemesi ihtimalini göze almaz.

  conor'ın ilgiyi üzerinde tutmak (belki de gücünü ufc'ye göstermek) için olan çabalarından bir yenisi sadece.
 • floyd da hafiften gazı vermeye başladı; belli ki, takaütlük baymaya başladı ve herhangi biriyle dövüşmeyi conor'dan daha fazla istiyor: http://www.foxsports.com/…ight-it-s-possible-050916
 • bok gibi para kazanırlar garantisi var, boks maçı olursa conor mc gregor knockout olmaz belki ama on iki raund eşek yüküyle sopa yer, mayweather ı hiç sevmem ama yumruğu çıkarttığın an ile vurman gereken an arasında o adam oradan kaçar, conor un yakalayabileceğini sanmıyorum. mma maçı olursa mayweather tekme manyağı olur en çok üç raund dayanır, olay da burada biter.

  ha yapılır mı? neden olmasın. ufc ye paranın ucunu göster her türlü girerler, conor un kaybedeceği bir şey yok sonuçta, iş hakem kararına giderse kendi sporum değil ama bak nasıl dayanıklıyım der geri döner ufc ye devam eder, yanlışlıkla kazanırsa bak böyle döverim lan adamı der ufc ye geri döner, tabi her iki durumda da en az elli milyon dolar daha zengin olarak geri döner orası garanti. tabi ondan sonra tut tutabilirsen conor u, belki oradan istemeyebilir ufc tayfası. gerçi son ufc 200 gudikliğinde resti çektiler adamlar sonuçta gücün kimde olduğunu göterdiler baya bi.
 • adam absolutely falan diyor beyler. link
 • sanırım kesinleşmeye başladı. koçu mcgregor dövüşe özel bir antrenmanla hazırlanıyor diye açıklama yapmış. floydda 11 hafta önce instagram üstünden https://www.instagram.com/…taken-by=floydmayweather böyle bir paylaşım yapmıştı. malvarlıklarını koyarak, 25 milyon istemeden önce 25 milyon dolara sahip olman gerekir. 2 ve 5i doğru bulmuşsun ama 2.5 milyon demek istemişsin demişti.(malvarlıkları floyd için 650 milyon ve conor için 2.5 milyon dolar. dövüş sporlarıyla ilgilenen birisi değilim ama çevremdekilerden duyduklarıma göre olma ihtimali çok yüksekmiş. 2017de olmazsa bile 2018 yılında olacak diyorlar.
 • maçın kesinleştiği söyleniyor. bahis oranları şu şekilde değişmiş.

  once a massive +950 underdog (bet $100 to win $950) in the mega-fight, mcgregor is now listed at +750 odds.

  on the other hand, mayweather (49-0) has seen his status as a giant favorite drop a bit from -2250 (bet $2,250 to win $100) to -1400, which is still a huge number regardless.

  mcgregor önceden 100 dolara 950 dolar verirken, şimdi 750 dolara gerilemiş. yani şansı artıyor. yine de mayweather 1400 dolara 100 dolar veriyor. hala adama kesin gözü ile bakıyorlar.

  tabi bu boks kuralları ile geçerli. ufc kuralları geçerli olsa bence tam tersi olur.
 • resmileşmiş boks karşılaşmasıdır. iki taraf da imzalamış bulunuyor. maç 26 ağustos 2017 tarihinde gerçekleşecek.

  http://www.bbc.com/sport/boxing/40283206