203 entry daha
  • oyun çok yavaş akıyor ya umarım bu geceki tam versyonun çıkışıyla düzelir bu sorun. işlemcim de o kadar kötü deil ki.
    geç gelen edit: oyunun tam versyonu akıyor ya, maç içi takılmalar en aza inmiş, günler de hızlı ilerliyor.
  • tam sürüm gelmeden inatla indirmedim. ne zaman gelecek bu zımbırtı? bir yeşilinizi alırım.

edit: gelmiş. indiriyorum. bu arada onlarca yeşil geldi. ne güzel insanlarsınız siz.
    edit ıı: crack mrack soranlar var. 2012'den beri o toplara girmiyorum arkadaşlar. kafadan 500 saat oynuyoruz her oyunu. saati 20 kuruşa falan geliyor. para değil yani. uğraşmayın torrent morrent.
  • steam üzerinden türkiye saatiyle 10 kasım saat 02.09'da tam sürümü yayınlanan oyun. hepimize hayırlı olsun.

edit: 449.5 mb bir ek indirme yapıyor.
  • tam sürümü de gayet yavaş olan oyun...
  • "sabaha kırarlar" dedirten oyun.
  • steam üzerinden iniyor abisinin güzeli. yine dayanamayıp uçuk fiyat yapmışlar ama gönül mahkum, indiriyor işte.
    galatasaray kadrosunun heyecanla beklendiği oyun. bu sefer defans ve duran top gollerinde düzeltme istiyorum ve en kötü 3. güncelleme ile düzelir diye umuyorum. umarım yanılmayız.
  • her sene bir kaç diyalog ve ufak tefek güncelleme eklenerek aynı arayüz ile ısıtılarak önümüze sürülen oyun.yapımcılar rakiplerinin olmadığını düşünerek ciddi yenilik yapmaya gerek duymadıkları gibi biz de bu yaptıklarına tepki gösterip oyunu aynı nedenden dolayı almamazlık yapamıyoruz.
  • steam'de bugün itibarıyla tam sürüme geçen ve henüz almaya karar veremeyenler için de 6 aylık kariyer yapılabilen demo sürümünün kullanıma sunulduğu oyun.
  • steampunks grubunun muhtemelen bugün kıracağı oyundur. çokta şey etmeyin almak için. bu oyunu oynayan kitlenin bence en az %90'ı offline oynuyor. güncelleme alıyor diye steamden alıp offline oynayan tanıdığım çok. eğer oyuncu çekmek istiyorlarsa oyun içeriklerini steam üzerinden yükleme zorunluluğu getirsinler fotoydu carttı curttu.

isteyen alır ama ben bu oyunu sadece kadro güncellemesi yapıp hiçbir yenilik getirmedikleri için almıyorum. ulan millet takvim yapmış dünya kupasının olduğu yıllarda oyun daha iyi diye. şu yıllarda yeni motor deniyorlar diye. o yüzden almıyorum. korsancılıkta "eğer beğendiyseniz oyunu, gidin alın" düsturu var. bakacağız beğenmezsek almayız.
  • taktik değiştirince meydana gelen 1 dakikalık donmalar tam sürüm çıkınca düzelmiştir.
    sevenlerin dikkatine.
675 entry daha
hesabın var mı? giriş yap