şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'ye gelirken depresif kesimlerimiz ayaklanmıştı:
  -işte amerika demokrasinin dördüncü gücü medyamıza da el attı. buradan seçim öncesi propagandalar yaptırarak halkı manüple edecek, içimizde ajan gibi çalışacak. emperyalist güç odakları ülkemiz üzerinde bitmek bilmeyen lalalala...

  bugün geldiğimiz nokta:
  "bez bebek"..
 • bugün kendi kendini bitirmiş kanaldır. sen hangi mantıkla akılla ahaber kafasında takılan mustafa şen denen kişiyi oraya çıkartırsın arkadaş ?
 • 9 eylül 2009 bosna hersek türkiye maçında görüldüğü üzere alttan geçen reklamları ekranı eşit bir şekilde küçülterek değilde alttan sıkıştırarak veren kanaldır. ulan zaten adamların boyu kısa bide sen sıkıştırıyon oluyo sana super mario.
 • sanıyorum ki en başarısız ya da gereksiz dizilerin oynatıldığı tv kanalı. şöyle ki:

  bir arkadaş: ya off! diziyi bitirdiler 6. bölümde.
  ben: ee belki başka kanala geçecektir falan?
  bir arkadaş: mümkün değil! zaten fox'ta başladı. geçebileceği başka kanal yok!
 • tgrt'nin yeni sahibi, peki acaba türkiye'de nasıl davranacaklar?

  tabii gönül ister ki bu herifler türk televizyon piyasasına direk deli gibi girsin, aynı amerikada yaptıkları gibi türkiyede de hollywood standartlarında ancak türk sinema yıldızlarıyla deli gibi diziler çeksinler, piskopat filmler yayınlasınlar, filmleri yayın akışına uyduracağız diye kesip kuşa çevirmesinler, film dublajlarını bilene yaptırsınlar, bunu gören diğer pespaye kanal bozuntuları batmanın eşiğine gelince de adam olsunlar memlekette kalite yükselsin vs…

  ama tabii ki de bunların hiçbirisinin gerçekleşmeyip
  "bu türkiye midir nedir, tam bir cennet! amerikada 40 dakika süren bir dizi bölümü için milyonlarca dolar harcarken türkiyede üç otuz kuruşa bi dizi çekiyorsun ve boktan ötesi diyalog ve bakışmalarla bunu şişirip tam 2 saat boyunca seyirciye kitliyosun! ve inanabiliyor musunuz, türkler bu dizileri seyretmek için birbirlerini eziyorlar!
  artık 20 dakikalık sitcomlara yığınla para dökmeye gerek yok , türkiyede birol güven diye bi adam var, bölüm başına 100’er dakika süren 4-5 sezonluk sitcomlar yapabiliyor!
  cuma cumartesi akşamı ne yayınlayacağız diye kara kara düşünmeye de gerek yok, 3’er saatlik birer star programı sıkıştırdın mı işte tamam, burada bir ulusal kanal sahibi olmaktan daha güzel bişey yok!!" diyerek fox yöneticilerinin de türk televizyonculuk felsefesini hemen kapmaları fazlasıyla mümkün. bakalım görücez.
 • mademki sözlüğe reklam vermişler herhalde takip ediyorlardır, o zaman tanımımızı yapalım: kötü, ciddiyetsiz, yanlı habercilik bunlarda; birbirinden fos, oturup izlemeye gerek olmadan saniyeler içinde kalitesizliğini, uydurukluğunu belli eden diziler bunlarda; esra ceyhan ın yıllarca yapa yapa dünya sıkıcılık tarihine geçtiği bomboş öğleden sonra programları -hem de yeni bir şey yapılmış gibi bir edayla, utanmadan- bunlarda; bin kez yayınlanmış sinema filmleri bunlarda, e peki ama bunlardan türkiye de zaten çok vardı, siz niye geldiniz kuzum, demek istediğim kanaldır.
 • yazıklar olsun dediğim kanal. sayılmamış, kayda geçmemiş milyonlarca oy varken sayımlar bitmiş gibi gösterip, programı yandaşlara bırakıp masallar dinletiyorlar.
  an itibariyle kanallarına dair twitterda bu kadar tepki varken ysk'dan kesin sonuç çıkmamışken tek bir kelime etmiyorlar ve görmezden geliyorlar bu tepkileri. bu mu tarafsızlık ? yazıklar olsun, bu vatandaş bunu da unutmaz.
 • ismail küçükkaya ve fatih portakalin mutluluklari gözlerinin içinden okunuyor neredeyse birbirlerine sarılıp dans edecekler.

  seçim yayınları icerisinde en aktif en sıkılmadan izlediğim program. biliyordum zaten böyle olacağını ellerinize sağlık.
 • ana haberlerinde pippa bacca 'nın kaybolmasını müjde ar'ın arabesk filminde kamyoncuya otostop yapıp kamyonuna bindiği sahnelerle verip aklınca dalga geçen insanlıktan istifa etmiş kanal.

  şimdi yatağınızda rahat uyuyabilirsiniz kanal sakinleri !
 • çok güzel bir seçim yayını yapan kanaldır. hem cihan haber ajansını hem de anadolu ajansını bir arada vererek tarafsızlığını ortaya koymaktadır. fatih portakal ve ismail küçükkayaya helal olsun