• el rey network denen ne idüğü belirsiz kanalda yayınlanacakmış. fragmanı çok dandik duruyor açıkçası.
  • teaser'ından sonra uzun bir fragmanı da bugün yayınlandı

ahanda: http://geekstra.com/…l-dawn-dizisinden-ilk-fragman/
  • gün batımından şafağa filminden sonra ne amaçla çekilmiş anlamadığım. aradan uzun yıllar geçti ve biz içerisinde daha da çok iz bırakan bir bar sahnesini ve finali gözetiyoruz diye yaklaşılsa bir nebze kabul edilir. ama bir tv dizisi olarak fazladan ne vaad ediyorsunuz bilmiyorum. frangmanı izlediğim kadarıyla hiç bir şey. sapık, manyak karakterimiz richie gecko, tarantino'dan sonra klark kent kişisine ne kadar yakışacak ayrı mevzu.
  • filmin benim gibi hayranlari tarafindan cok olumlu karsilanmasa bile yine de ilgi uyandirmayi basaran yapim. yapimcilarin vaadettigi sey ise gecko brothers, fuller ve santanico pandemonium gibi karakterleri daha detayli tanitmak.
  • robert rodriguez’in yönettiği yeni vampir dizisidir. abd de pilot bölümü yayınlandı ancak henüz türkçe sitelere düşmedi. bugün, yarın düşer. ilk bölümünü izledim oldukça başarılı buldum, korku öğeleri oldukça iyi harmanlanmış ve daha özgür karakterler yaratılmış. arabayla siyah bir arabada seyahat eden iki kardeşi görenler, hemen supernatural’e benzetmiş ama alakası yok.

piyasada çok fazla vampir dizisi var ancak bu senaryonun konusu çok eskiye dayanıyor. aralarından hemen sıyrılacağını düşünüyorum.
  • filmin extended'ının extended'ı kıvamında eğlencelik.
  • şu an tv'de yayınlanan en sağlam yapım. gözümü kırpmadan 10/10'u yapıştırdım imdb'den.
  • sözlükçülerin dikkatini çekmediği için sosyal medyada yer alamayacak, bu nedenle sezon arasında muhtemelen benim de unutacağım güzelim dizi. izlesenize.
  • netflix'e proxy ile ingiltere üzerinden bağlanınca izlenebilen dizi. bence gayte güzel olmuş, hatta piyasadaki bir çok diziye açık ara fark atar. gecko kardeşlerin oyuncu seçimi on numara, that 70s show'da fez olarak tanıdığımız vilmer valderama'yı ise nerdeyse tanıyamıyordum.

filmin senaryosunu büyük oranda takip ediyor ama filmi iki yarıya bölen abukluğu da üzerinden atmış. henüz bitirmedim ama ziyadesiyle eğlendiğimi belirtmiş olayım.
hesabın var mı? giriş yap