• hayirli cimalardır o. cumalar olsa duramazsın.
  • (bkz: hakbuddy)
  • her cuma başıma gelen olay. ben de "hayırlı cumalar" diye cevap yazıyorum.

ortamdaki herkesle yatan "motor" diyebilecegim abladan gelen "hayırlı cumalar" mesajina gec de olsa alıştım ama bir de fuckbuddy'den gelince, bilemiyorum sözlük...
  • fuckbuddyliğin ilk kuralı, fuckbuddylik hakkında konuşmamaktır.fuckbuddyliğin ikinci kuralı, fuckbuddylik hakkında konuşmamaktır! fuckbuddyliğin üçüncü kuralı biri “pes” diye bağırır, sakatlanır ya da bayılırsa sex sona erer. dördüncü kural, hayirli cumalar mesajı gizli bir kod olarak cimaya gel demektir.
  • hamamda kırklanıp tövbe edip evlenen yeşilçam tiplerini akla getiren durum. sizinle birlikte cennete gitmek istiyordur, huriniz olarak.

not: başlığı açan suser, ortamdaki herkesle cima edenin hayırlı cumalar mesajından bahsetmiş, silinirse deyü notu yazıyorum.
  • hayırlı bir fuckbuddy olduğunun göstergesidir. telefonunu bile kaydetmemiş olabilirdi
  • vakti zamanında balıkesir akçayda hacze gittiğim,hayat kadınlığı yaptığını sonradan öğrendiğim bir abladan gelen cuma mesajlarını anımsattı bana birden. telefonumuzu kaydetmiş, her cuma sekmeden mesaj atıyordu.
  • ne güzel işte. bu dünyalığını da yapıyor, öbür dünyalığını da.
  • mümin buddy olmuş kişidir.

beklentilerinizi hususa göre değiştirmeniz gerekebilir.
hesabın var mı? giriş yap