• fox tv'de yayınlanan ruhumun aynası dizisinde oynayan yetenekli hanım oyuncu.

nice reklam filmlerinde ve dizilerde yer aldıktan sonra yavaş yavaş dikkat çekmeye başlaması oldukça güzel. çünkü gerçekten tatlı ve yetenekli bir insan.

birkaç sene içinde ismini daha çok duyacağız.
  • az önce fox tv de gördüğüm dünya tatlısı insan baya kedi gibi sevdim kızı
  • fox'ta yayınlanan ve ilk kez izlemekte olduğum "ege'de şeflerin iftar sofraları" diye bir televizyon programının sunucusu.

bir hemcinsi olarak kendisini çok tatlış bulduğumu söylemeliyim. ve ne kadar şanslı olduğunun da farkında değilse eğer, belki bunu okur ve öğrenmiş olur.

ne güzel şey öyle ege'yi gezmek, mutfaklarına girmek, hiç itici gözükmeden böyle bir programı sunabil ek. sanırım ben gezi programım olsun istiyorum içten içten ya,neyse.
  • çok güzel bir hanımefendi.
  • herkesin tanıdığı ama kimsenin tanımadığı oyuncu.

eminim sokağa çıksa tanımayan çıkmaz bu hanım kızı ama funda güray kim diye sorsan bir allahın kulu bilmez.
  • bünyamin isimli tv filminde endamını arz eden tatlı gülüşlü oyuncu.
  • kendisi, sahipli isimli korkunçlu diziyi izleme sebebim. 34 yaşında adamım, utanmasam odamın her bir köşesini resimleriyle süslüycem.
  • sahipli dizisini izledim, genel olarak diziyi beğendim oyunculuklar genel olarak iyiydi fakat bu hanım kızımız gerçekten çok kötü oynuyordu, özellikle son 2 bölümde iyice batırmıştı.

dizinin kamera arkası görüntülerde bu kızımız oynadığı karakteri anlatıyordu hani sönük oyunculuğunu görmesek muhteşem bir oyuncu galiba diye düşünebileceğimiz bir öz güven ile rolünü anlatıyordu, keşke bu kendini pazarlama taktiğini oynamadığı sahnelere de yansıtabilseydi. bu arada 3-4 kez çekimlerde üşüdüm dedi.

yapımcı olsam asla bu cici, narin kızla çalışmazdım galiba.
  • fahriye evcen'e benziyor :(
  • oynadığı reklam sayısı 50'yi geçmiştir sanırım. 2 dakika ara ile hem bir bebek maması reklamında hem de banvit reklamında gördüm şimdi. diziden, filmdem çok reklamlarda oynuyor.
hesabın var mı? giriş yap