• çok ayıptır derhal çıkıp sokak hayvanlarından özür dilemelidir.
  • bende kırgınım bu konuda yazık sokak hayvanından ne istemiş olabilir.
  • furkan sokak hayvanı değildir. evde yaşamaktadır.
  • sokak hayvanları ne etti size lan? benzetecek başka kimseyi bulamadınız mı?
  • şahsa küfür etmenin seçim kazanmakla ilgisi yoktur.
    zira aynı şahsa aynı küfür seçim kaybedildiğinde de, seçim olmadığında da edilebilir.

ayrıca kendi reklamını yaptırmak için iti köpeği sözlüğe salmak, hayalinden "bana hakaret ettiler" diye hikayeler uydurarak prim kasmak tam bir fetö taktiği olup geçmişinde genç sivillik olanlara hiç yabancı bir hareket değildir.
  • furkan bölükbaşı atatürkçü kesimi kışkırtmaktan keyif alan, ülkemizin kurucusuna ağza alınmayacak eleştirilerde bulunan, yalancı, manipülatör, kötü bir insandır. böyle verilen bir tepki varsa sağcı kesime değil bu tipte ne kadar karaktersiz varsa onlaradır. sol kesimin kimsenin diniyle bir derdi yok. insan gibi yaşamak istiyor herkes.
  • hadi akplileri anlıyorum onlar için sokak hayvanı dünyanın en pis canlıları ama bu modern geçinen chplilerin sokak hayvanı nefretlerini bir türlü anlamıyorum.
  • sokak hayvanlarına hakarettir

başlık sahibi gereksiz zevatıda engellemiş olduk, iyi oldu
  • artık kendini bilmez bir takım provokatörler yüzünden taraf oluşturmayı kesin bence. chp'nin de akp'nin de kendini bilmez ve boş yapan bir çok ünlü yüzü, trollü vs. mevcut. ne chp'nin trollünün dediği chp'ye oy atanları ne de akp'nin trollünün dediği akp'ye oy atanları temsil ediyor.

para kazanmak, etkileşim kasmak, kendilerini yarandırmak için sosyal medyada, basında gereksiz çıkışlar yapan boş insanlar bunlar. siktir edin. gerçek hayatla alakaları bile yok.
hesabın var mı? giriş yap