• 2017-2018 sportoto süper lig sezonu 19 mayısta sona erdi. bir aydan fazla tatil yapacak futbolcular var. bu futbolcular milyon euroları ceplerine doldurup, dünyanın en güzel yerlerinde tatile çıktılar.

bütün sezon boyunca günde en fazla 4 saat çalışan bu gurup aldıkları trilyonları -eski paraya göre- haketmemektedir. ilgililerin bu duruma bir el atması gerektiğini düşünüyorum!
    not: gs
  • kötü bir algı bu işte.

bu konuda futbolcu deyince aklınıza gelen isimler eminim üç büyüklerin futbolcularıdır.

bu adamların milyonları ceplerine koymaları kanımca gayet normaldir, tatilleri de aynı şekilde normaldir.

haftada en fazla 1 gün tatil yapıyorlar. sabah, öğle ve akşam antrenmanları oluyor, deplasman haftasında bu 3-4 gün şekilde ailelerinden uzakta süregeliyor. oynadıkları kulüplerin dünya genelinde milyonlarca taraftarı var. sahada top ayağına geldiğinde milyonlarca göz üstünde oluyor. hele ki türkiye gibi bir ülkede milyonlarca insanın sevinmesi ve üzülmesi adamın bir hareketine bakıyor. bana sorarsanız çok sağlam stres. kimse de gelip bütün bunları ben ayda 20 bin liraya yaparım diyemez. hele hele dünyada tüm futbolcular bu kadar kazanırken.
  • mükemmel fikir yea
  • milletvekilleri de çalışsın.
hesabın var mı? giriş yap