• --- spoiler ---

drogon gelecek hepinizi sikecek !

--- spoiler ---
  • 5x9

--- spoiler ---

yanlış hatırlamıyorsam pokemon'un türkiye'de televizyonda yayınlanan son bölümüyle orantılı ilerlemiştir. asi charizard da böyle geri dönüş yapıp ash'le arayı düzeltmişti.

--- spoiler ---
  • 9. bölümü izlerken orgazm olan bir tek ben miyim ?

--- spoiler ---

gerçek stannis bu değil. lütfen tahriklere kapılmayalım arkadaşlar. gerçek stannis karasu savaşında öldükten sonra melisandre orospusu yossi kohen'i stannis in yerine geçirdi.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

belki daha önce yazıldı bilemiyorum, başlığı sürekli takip ediyorum ama gözümden kaçmış olabilir. yabancı forumlarda okuduğum bir iddia dikkatimi çekti. şimdi bildiğiniz gibi dany ya da jon snow azor ahai olacak gibi görülüyor. iddia şu ki azor ahai iki kişi. artık azor mu dany, ahai mi jon onu bilmem. zaten serinin genel adı buz ve ateşin şarkısı olduğuna göre böyle bir sürpriz olabilir. geçmişte yaşayan azor ahai tek kişi olduğu için pek hikayeye uymasa da, martin'in yaptığı bütün olay şaşırtma üstüne kurulu olduğundan tutabilir. gerçi cersei bile azor ahai çıkarsa şaşırmam.

--- spoiler ---
  • --- 5x9 spoiler---

beyler bırakın son sahneyi, ben stannis baratheon denen orospu evladının anasını sikeyim. senin gibi katıksız orospu çocuğundan, o amını yurdunu siktiğiminin karısından böyle bir evlat çıkmış, kızın başına gelmeyen kalmamış. orospu cin sıçan kızıl karının lafına güvenip yaktın kızı. o sahnede tüylerim diken diken oldu, kızın çığlıklarını duyunca gözlerim doldu. stannis, evliyadını, gelmişini geçmişini siktiğiminin çocuğu umarım ramsay bolton senin ananı sikip kızıl karıyla beraber derinizi yüzer, amın feryatları. çok doldum lan.

--- 5x9 spoiler---
  • --- spoiler ---

ulan yemin ediyorum, pokemonda charizard'ın ash'in sözünü dinlemeye başladığındaki sevinci tekrar yaşadım.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

jorah mormont'un götünden bal damladığı dizi. arkadaş dizide zilyon tane olay oldu ben oraya takıldım. öldüremediler adamı ya lan.

onun dışında stannis'in davos'u bizzat gönderme sebebi de belli oldu. fakat en sadık adamı bile kendisine güvenini kaybedecek şimdi. değişik olaylar görebiliriz o cephede.

arya'nın bulduğu adam hatırlamayanlar için meryn trant. arya ustası syrio forel'i onun öldürdüğünü düşündüğü için*onu da listeye eklemişti. adamın pedofili olduğunu öğrendiği için üstünden şekil şukul yapıp adamı dalgadan şişleyecek galiba*

jon snow pek hoş karşılanmadı castle black'te. bir olaylar çıkacak gibi orada ama hadi bakalım.
    --- spoiler ---
  • 5x09 ile ilgili

--- spoiler ---

o değil de tyrion ile missandei ölmez de sağ kalırlarsa aralarında kesin bir şeyler olacak.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    5x9

r.i.p prenses shireen

bu bölüm itibariyle stannis bitmiştir benim gözümde. uğruna kızını yaktığın o demir taht götüne girsin başka da birşey demiyorum. duvara sir davos'u yollamasının sebebi de kendisine engel olacak olmasıydı. duvarda da işler karışık zaten. sir davos eli boş dönebilir duvardan. ramsey piçini de ilk kez takdir ettim. 20 adamla bitirdi stannis'i helal olsun strateji budur işte.

yedi krallıktaki en muhteşem yer dorn. her tarafta savaşlar oluyor kıyametler kopuyor, ama onların umrunda değil. sadece yiyip içip sevişiyorlar. herkesin herkese saygılı olduğu ütopik bir diyar yaratmışlar. hiçbir şeye müdahil olmadan mutlu mesut yaşıyorlar. bron'un yerinde olsam kings landing'e dönmez, orada kalır o muhteşem memeli hatunla takılırdım.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap