• kendisine duacı oldugum kadın. allah bu dünyada da oteki dünyada da zorda bırakmasın. iyiliği ulaştırıyor, yara sarıyor, derman oluyor, küçücük çocuklara umut oluyor... allah razı olsun. bazen herşeyi bırakıp yanında gönüllü olarak çalışmak istiyorum. çocuk yikayayim, yedireyim, erzak taşıyayim istiyorum. çünkü şu an yaptıkları benim teenage iken kurduğum hayallerdi. belki bir gün neden olmasın...
  • goztepedeki evi yilda 2 kere satilip afrikada su kuyusu actirir
  • birinin retweeti sayesinde twitter hesabını inceleme fırsatı buldum.
    geçtiğimiz üç yılda da, ölüm yıldönümünde aliya izzetbegoviç'i anan tweetler atmış. ne güzel.
    üzerinde özgürce ibadet edebildiği ülkenin kurucusu ile ilgili de bu son üç yılda iki satır laf etmiş mi acaba diye merak ettim; etmemiş.
    muhafazakar camiaya şirin görünmenin ilk şartı sanırım mustafa kemal ile araya mesafe koymak.
    mondros'un, sevr'in imzalandığı bu topraklarda herkesi kendi vicdanı ile baş başa bırakıyorum.
  • cogunlugu aptal ve cahil turk milletinin meshur ettigi bir baska gereksizdir. yasli bir mankendir, kotu bir oyuncudur. guzelligi disinda baska hicbir sermayesi yoktur, onun da devri gecmistir. dolayisiyla o da cebini doldurmak icin, varolan siyasi duzlemde kendine yer bulmaya calismakta ve bakin ben hayirsever bir mumin oldum, ulkemdeki gariban ve fakir insanlara yardim etmek yeterince ilgi cekmiyor bari afrika'ya gideyim sovumu orada yapayim pr'ini kasmaktadir.

bir anda 180 derece donen basit, omurgasiz insanlar kadar tiksindigim baska bir insan tipi yoktur su dunyada. bunun gibiler, sekuler iktidar yonetime geldiginde fikirlerini degistirecektir, goreceksiniz. aldanmayin, saf olmayin. atasozlerinizi okumaktan da imtina etmeyin.

(bkz: alışmamış götte don durmaz.)
    (bkz: kışın güneşine .... gulusune aldanma).
    (bkz: .... yemini duvar dibine kadardır).
  • sabire meltem banko entry'lerimden sonra kendisininde entry'mi sildirdiği ünlümsü. hayır hakaret falan da etmemiştim sadece "gülben ergen samimiyetsizliğinde buluyorum" yazmışım. nasıl zoruna gittiyse artık.

2. sabire vakası benim için.
  • akasya avmde görmüştüm en son,yüzü güzel bir bayan ama siyahlara bürünmüş tepeden tırnağa,bu kadar abartmaya gerek var mı bilmiyorum
  • insanlığa sözlükteki insanlardan daha fazla hayrı dokunmuştur. dokunmaya devam edecektir.

edit : yok trt belgesel programı varmış kuyu açan. ne kadar doğru girmişim sözlükteki vasıfsız kimseye faydası olmayanlarla ilgili. nokta atışı.
  • bu kadın yıllar önce çok talihsiz bir olay yaşadı ve yıllarca onu unutmaya çalıştı belkide hala unutmaya çalışıyor.
    bir zamanlar yaşadığı kötü bir olayı sürekli buraya servis etmek espiriler kasmak...

bakın beyler bayanlar hayat her zaman size güzel anılar vermez herşey elinizde değildir çünkü.bir gün süslenip dışarıya çıkıyorsunuz ve yolda yürürken bir araba çarpıyor o kazada ayağınızı ve elinizi kaybediyorsunuz olur mu olur.
    aradan yıllar geçiyor ve siz bu kazayı unutuyorsunuz ama düşmanınız ( düşman bile yapmaz) o kazayla ilgili sürekli espiri yapmaya çalışıyor sizce nasıl hissedersiniz?
    biraz empati yapın .
  • kendini insanlığa hizmete adamış gösteriden, magazinden uzak yaşayan güzel insan.
  • nerede bu kadın hakları duyarcıları?? gamze özçelik tecavüze uğradı. bilinci kapalı bir
    şekilde ne içirildiysr kendisine uyutulup tecavüz edildi, ve bunu yapan kişi hapis yattı ve hâlâ nasıl böyle bir olay üzerinden espiri yapmaya çalışıyorsunuz? nasıl adi insanlarsınız siz anlayamayacağım hiç bir zaman anlayamayacağım. umarım, hayat size böyle tecrübe ettirip gamze özçelik’in mağduriyetini anlamanızı sağlamaz. umarım birgün okuyup, empati kurmayı öğrenir, saygısız bir insan olmaktan çıkarsınız.!
hesabın var mı? giriş yap