• güzel ve temiz iş. neden güzel iş? reklamda oyun gereği atatürkün 3 kere diz çökmesi gerekiyor. peki emperyalizm ve 7 düvel karşısında diz çökmemiş bu lider nerelerde diz çöküyor?
    ilk diz çökmesi kadın karşısında,
    ikinci diz çökmesi köylü karşısında,
    üçüncü diz çökmesi çocuk karşısında. (diz çökmelerin sayısı sekans olarak hesaplanmıştır)
    bu incecik mesajı bir reklamda çok güzel verdikleri için güzel ve temiz iş. yapanlara helal olsun.
  • keşke atamın düşüncelerini ileri götürecek bir nesil olsaydık ve ilkelerini sıkıca tutsaydık.

bu ortadogu çukurunda yıldız gibi parlardik.

yobazlık ve comarliga davetiye çıkaran hukumetler ve politikacılar ulkenin kaderini boka çevirdi.

atam cumhuriyeti kurdun, bize emanet ettin, biz galiba sahip çıkamıyoruz.
  • ben gayet beğendim. düşünenin, hazırlayanın ellerine, yüreğine sağlık.
    https://youtu.be/xql_j5i3lwq

edit: en beğenilen entrymin atam ile ilgili olması benim için gururdur.
  • duyguların paraya çevrildiği yepyeni bir çalışma daha.

(bkz: kapitalizm)
  • "bu videoyu atatürk'e 'iki ayyaş' dedikleri zaman yayınlasaydın ya delikanlı" derler adama.
  • iş bankasından daha iyisini bekliyoruz
  • fonda kullanılan zeybek çakal çökerten zeybeğidir.aydın nazilli yöresine ait bu zeybek ezgisi hikayeye göre ağır yaralı bir zeybeğin ölmeden önceki son sendelemeleri ve hareketlerinden derlenmiştir.yine rivayete göre zeybeğin son anlarına şahit olanlar başka bir olaya da tanıklık etmiştir.zeybeğin etrafına dağdaki çakallar inmiş ve onun oyununu izlemişlerdir.zeybeği dinleyen çakalları bile saldırmaktan alıkoyan,usul usul dinlemeye sevk ettiren,çöktüren bir zeybek havası imiş.o nedenle ismi çakal çökertendir.çakalın oyunu olarak da bilinir.
  • cumhuriyet bayramında kurucu lider anmayı da sovenizm olarak gösterenler gördük tamam artık huzur içinde ölebiliriz.

kafanız mı güzel arkadaş ne içiyonuz da bu kafaya ulaşıyonuz?

düşünenin de çekenin de oynayanın da eline sağlık. 60 saniyede 1 kelime etmeden baya güzel anlattı derdini.
  • klasik coca cola reklam duygusallığı. ne yalan söyleyeyim coca cola reklamı sandım. hayırlı ramazanlar tadında.

edit: banka reklamlarından tiksiniyorum. amerikadaki siyahi ayaklanmasından sonra reklamın yüzde 75 inde siyahi oynatan coca cola reklamından tiksindiğim gibi. banka reklamlarının ve coca cola reklamlarının, insanların duygularını şiddetle sömürdüğünü düşünüyorum. kesinlikle samimi olmadıklarını düşünüyorum. özellikle bankaların.

not: soyumda atatürk sevmeyen, ideolojisini benimsemeyen insan yok. bakın soyumda yok diyorum. iyi okuyun. soyumda neyin olmadığını anlamışsınızdır. reklamcı falan da değilim.
  • bazı arkadaşlar yok atatürk’ü kullanmışlar vs demişler. cumhuriyet bayramında beni oynatacak halleri yoktu. eksiksiz bir reklam olmuş.
hesabın var mı? giriş yap