• az önce "otobüse halay çekerek bin" videosunu izleyip, halaycı gençlerin otobüse bindikleri gibi - hiç istiflerini bozmadan - indiklerini görünce -
    gece gece/sabah sabah artık nasıl takılıyorsan - adeta koptum.
  • (bkz: flashmob)
  • (bkz: interrail)
  • ilk doksana her türlü salaklık. hatta doksanbeş yapalım. nasıl olsa fırsat kaçtı, zaman geçti, giden gitti gibi bir derdin yok. son beşe en az bir kez aşık olmak, bir dil daha öğrenmek, mümkün olduğunca çok kitap okumak, keman/gitar/piyano ne olursa bir tanesini çalmayı öğrenmek ve saç uzatmayı alıyoruz.
  • madde 100: arkadaslarini topla. bir mafya babasinin adini ogren ve evine git. yolda karsilastigin kisilere defalarca ve topluca "buralarda x diye bir hiyar varmis" de.

(bkz: gençken yapacağın 100 şey nedir nedendir)
    (bkz: dayak nedir neden atilir)
  • aramızdaki bazı insanların gizli fantazilerini ortaya çıkaran reklam sloganı.

-buryan gencken yapılacak 100 sey ne sence?
    -abi gencken yapılacak 100 sey 100 kere rio karnavalına gitmek bence.
  • madde 17: `veterinere gidip midenin ağrıdığını anlat, çözüm iste`

burakgunel şahsı bu konuda çözüm istemiş ve veterinerin cevabı adeta bambaşka bi madde ortaya çıkarmış.
    kutlarım kendisini.

b.g: merhaba
    v: merhabalar hoşgeldiniz .
    b.g: benim bi şikayetim vardı ama..
    v: buyrun?
    b.g: ya benim 2 gündür karnım öyle bi ağrıyor ki..
    v: hı hım?(kalem çevir, anlam veremeyen bakışlarla bak)
    b.g: bunun için n'apabiliriz?ve size gelmeyi düşündüm.
    v: aşılarınız tam mı?..kuduz?..
    b.g: nası yani?!
    v: (ısrarla) kuduz aşımız?
  • belediye otobüsünde sakin sakin otururken yok mu beni sikeeen diye bağırmak

türkiye'de yapmayın tabi.
  • ben de küçük bir liste hazırladım. kreatif ekip kadar zeki olmadığım için 100 madde çıkmadı.

- öğrenci evinin buzdolabını ağzına kadar doldur. elbise, ayakkabı ve içki oyuna dahil değildir.
    - üniversite 1'inci sınıfta tam zamanlı bir işe gir.
    - herhangi bir dersi baştan sona dinle.
    - vınn'la opeth'in black rose immortal şarkısını bir seferde indir.
    - öğrenci evinde bir kez makarnadan başka yemek yap.
    - kız arkadaşının saçını değiştirdiğini fark et.
  • şu adreste ikame eden bilgi öbeği.

http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/…yapilacak-100-sey

ha ama bu neşecanlardan biri gelir de "ben gencim ve enerjim götüme kaçmasın diye konsept olarak yapacağım 100 şey var" diye herhangi birine beni bulaştırırsa o kişinin ağzını yüzünü bu yaşımda (27) kırarım, gözünün yaşına bakmam. bu ney lan. yok efendim vapurda havlu serecekmiş. siktir git nereye sereceksen ser. benim asabımı bozma gece vakti.
hesabın var mı? giriş yap