şükela:  tümü | bugün
 • evet, sonuç bu abd makamlarına göre. resmi otopsi sonucuna göre hipertansiyon ve alkole/maddeye bağlı sebeplerle ölmüş.

  boğulmaya dair fiziksel emare yokmuş. https://twitter.com/…tatus/1266498763591503881?s=19

  rusya çok pis oyun oynuyor abd üzerinde, olaya bak.
  putin demiş ki trump'a, sen petrol fiyatlarını düşürerek benim sakalımı kestin, ben zaten sakal sevmem amk her gün tıraş dert. ama ben minneapoliste senin kolunu kestim, kıvır götüne sok.

  stratejik rus devleti. 10000 yıllık.
 • he aq adam yatağında yatarken tansiyonu yükselip aniden ölmüş ulan görüntüler olmasa tiyatro miyatro dersinde kabak gibi video var vatandaşlar nefessiz kaldı adam morardı diyor polis oralı bile olmuyor bide rus strtejisi yazmış komedi yazarlar var yaş kaç evladım senin
 • hipertansiyonun en büyük etkisi çarpıntı ve nefes darlığı yapmasıdır. zaten kalp ve hipertansiyon diye belirtilmiş. uygulanan baskı ile tansiyon yükselmiş ve taşikardi devreye girmiş.

  dolaylı veya değil, ölüm sebebi uygulanan baskıdır.

  adli tıp raporunu bizden almış olmalılar..

  edit: gerçi bizde olsa alkol der geçerlerdi, hipertansiyonu hiç katmazlardı.

  edit2: demek ki neymiş, engellemene güvenmeyip başlık sahibine her zaman bakmak gerekiyormuş. ..
 • eminim kendisi o gün tuzu da fazla kaçırmıştır dediğim elim olay.

  edit: bu entry sayın george floyd'un aziz anısına saygısızlık yapmak için girilmemiştir. kendisi ışıklar içinde uyusun.

  edit: iyi niyetli bir yazarın uyarısıyla olayın farkına vardım. başrolde yine o bilindik isim var: troller kralı.

  troll'e bir yem de benden olmuş oldu böylece.
 • ulan ne mal adamlarsınız. boğularak ölen insan orada ölür. hastanede ölmez. hiçbir şeyi düşüneyemen/düşünmek istemeyen, tembel ve aptal adamlarla ülke bok gelişir.

  üstte bir arkadaş yazmış. adamın ölmesine polis sebep olmuş. polis boğarak öldürmemiştir. (bkz: get your facts straight)

  şu duygularıyla karar veren insanlar geberse de dünya güzel bir yer haline gelebilse. bu aptallar olmasa ırkçılık gibi sorunlar bile olmaz.

  edit: polisin orada öldürdüğüne, hastaneye gittiğinde adamın zaten ölmüş olduğuna dair iddialar da var. bu edit yazısı öncesi hiçbir şeyi değiştirmedim. eğer orada öldüğü kanıtlanırsa o zaman polis doğrudan öldürmüş olur. gelen mesajlar oldu. 1 tanesi hariç diğerleri yazdıklarımı yanlış anladığı için mesaj atmış. ben polis haklı gibi bir şey demiyorum. zaten böyle saçma bir şeyi söylemem de.

  zenciye aptal demiyorum.
 • taş gibi adamı hasta da yaptılar :d
  underlying health conditions mış salla kim nereden bilecek :d
  polisi asmamak için girdikleri çabaya bak, adamı hasta da yaptılar :d
 • türkiye'de olsa, polisin diz kısmındaki kumaşa baskı yapıp deforme ettiği ve belediyenin döşediği mermere kafasıyla baskı yapıp zarar verdiği için ölümünden sonra faturası mirasçılarına çıkarılırdı.
 • adamın ölüm şekli her ne olursa olsun, "nefes alamıyorum" diyen birinin boynunu diziyle ezen orospu çocuğu hiçbir şekilde aklanamayacaktır, boşuna uğraşmayın iğrenç ırkçı sürüsü.
 • turk sagcisi devlete o kadar asiktir ki, bu devletin turk devleti olmasina bile gerek yok. birisi polis tarafindan oldurulmusse bu kesin onun sucudur. ulan alman fasistlerinin hic olmazsa bilime falan katkisi vardi, turk fasitleri siz insanligin got deligisiniz.