• buna benzeyen hatun seni napsın?
  • netflix'teki belgeselini azıcık magazinsel boyut göreyim bakalım diye izledim. daha doğrusu 1 saat kadar izleyebildim. devam edemeyeceğim. zira birinin kıyafet alışverişine gitmesini görmek için bu kadar zaman harcayacak olsam gider influencer videosu izlerdim. boş içerik.
  • bu kadın belgeseli çekilecek ne yapmıştır? hayattaki tek başarısı zengin ve şöhretli birinin karısı olmaktan ibaret.bu mudur yani belgeselin konusu? "nasıl zengin koca bulunur?" ulan kadının hayatının yegane amacı bu zaten apaçiden önceki hayatına dair boy boy fotoğrafları vardı hepsini kaldırtmışlar internetten, kadın kucaktan kucağa atlayan sözde modelmiş işte! bi de sosyal medyada milyonlarca takipçisi var.insanlar o kadar aptal ki hiçbir değeri hiçbir niteliği olmayan insanların hayatını 24 saat takip ediyorlar.yaşayamadıkları hayatları takip ederek mi mutlu oluyorlar anlayamıyorum.ayrıca netflix ne kadar boş beleş bir platform olduğunu bu benzeri yapımlarla bir kez daha göstermiştir.
  • 22 yaşındaki ispanyol model.

tek başına 3 kişidir.
  • netflixte bir sahne gördüm. bir moda evine gidiyorlar adam şey diyor burası sadece senin vücuduna göre elbise üretiyor tıpkı rihanna ve beyonce gibi. bu kız da şey dedi onlar gibi olması umrumda değil ben georginayım. hayatta ki tek başarısı bir futbolcuyla evlenmek olan biri için bu kadar özgüven fazla değil mi ya. rihanna bunu görse ki muhtemelen kulağına gitmiştir, götüyle gülerdi herhalde.
  • ronaldo gibi biri için fazla özenti ve tipsiz olan kazulet kadın. hele ronaldo ile dalyarak dalyarak verdiği pozlar tam bir keko olduğunu kanıtlıyor.
  • kadın çok büyük ihtimalle kendi markasını çıkaracak. bu sebepten bilinirliği artsın diye belgesel çektirmiş. yoksa neden gerek duyulsun böyle bir şeye?
  • aşırı avam bir duruşu var. para yakışmıyor hadi tamam, bari bu kadar sonradan görme olduğunu belli etme.
  • dünyanın saçma, yapay, bencil, yalan, rastgele ve adaletsiz olduğunu ispatlayan bir şahsiyet
  • eşimin ısrarıyla belgeselinden 2 bölüm izledik. bence çok bile izledik, eşime de yetti zaten.
    kadın tamamen pr için çekmiş belgeseli. cristiano ronaldo futbolu bırakmamışken, instagramda da en çok takip edilen kişiyken çekeyim, kendimi anlatayım demiş. tabi çoğu yalan. ev işi bilmemne demiş , 2 bulaşık yıkarken kamera çekti diye hayatın boyunca yapıyormuş algısını çoğu insan yemez diye düşünüyorum.

neyse sonuç olarak şanslı kadın. saçma sapan bir belgesel çekmiş ama hayatında hiçbir şeyi değiştirmez.
hesabın var mı? giriş yap