148 entry daha
  • dinlemelere doyamadığım daft punk harikası. çoğu kimse gibi ben de michael jackson'un şarkıya ne kadar yakışacağını düşündüm ilk dinlemede, hüzünlendim istemsiz. yaz mevsiminin yaklaşmasıyla beraber en güzel anıların fon müziği olacaktır, nasıl one more time ile 2001 yazına dönüyorsak ileride get lucky ile de 2013 yazına yolculuk edeceğiz kafamızda.

lakin görüldüğü üzere bir ekşi klasiği olarak 6 yaşından beri daft punk dinleyen hipster yazarlar tarafından şarkıyı beğenen kimseler itin götüne sokulmakta, gerçek daftpunkçı olmamakla falan itham edilmekte. şunu yapanın 9 senedir konser bekleyen belieberdan hiçbir farkı yok amına koyayım, sanırsın adam yıllardır ortalıkta olmayan grubun eski albümlerine sarılıp uyuyor her gece. şarkı gayet güzel olmuş canım kardeşim, zamanında one more time, harder better faster stronger nasıl zevkten dört köşe dinlendiyse bu da dinlenecek. takdir edersin ki kimse ömrünü daft punk'a adama mecburiyetinde değil, şarkıyı eleştir beğenme ama sevene de "dur iki prim yapayım şurdan" mantalitesiyle saldırma hunharca. hadi gözünü seveyim.
258 entry daha
hesabın var mı? giriş yap