• 7-8-9 eylül 2018 tarihlerinde van ' da yapılması planlanan festival.
    mohsen namjoo severler için özellikle öneriyorum.

festival sayfası

--------------- --- açıklama-----
    doğunun ilk müzik festivali özelliğini taşıyan gezginfest van 7- 9 eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. türkiye' nin en büyük line- up'larından birine ev sahipliği yapacak olan gezginfest van, van gölü kıyısında bulunan ayanıs mavi bayrak plajında yapılacaktır.

ınterrail turkiye & hayal kahvesi ortaklığında yapılacak proje, sosyal farkındalığı öne çıkarmakla birlikte, farklı kültürleri seyahat, sanat ve müzik ile birleştirecektir.

?iran, azerbaycan, ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile world music temasında, çizgi dışı bir etkinliğe imza atılacaktır.

van' da ilk defa yapılacak festivalde; sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar ve hayalini gerçekleştirmek isteyen tüm güzel insanların unutamayacağı bir 3 gün hayal edilmektedir. insanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen festival topluluğu amaçlanmaktadır.
    -------------------- festival sayfasından ---------
  • böyle bir liste ile ilk defa karsılaşmam ve vanda bulunmam. mojsen namjoo , ahmet aslan, selda bağcan, kardeş türküler, bulunmaz fırsat , bünyede heyecan yarattı yıllar sonra.
  • beni, yıllar yılı ankara'ya beklediğim mohsen namjoo'ya nihayet kavuşturacak; bu vesileyle van gölü canavarını da görmemi sağlayacak; çadırımla uyku tulumumu büyük bir heyecanla şimdiden hazırlayıp kenara koyarak dört gözle beklediğim festival.
  • yapılacak sahilin değiştiği ve vanlı olarak merakla beklediğimiz organizasyon
  • kamp+kombine biletinin 140 liradan satıldığı bilettir.bari öğrencilere bir güzellik yapsaydınız.neyse çadırımız hazır orada olacağız.
  • gideceğim festivaldir. van'ın en güzel yerinde yapılacak ve kesinlikle çok beğenilecektir.
    herkesi bekleriz
  • sabırsızlıkla beklemekteyiz
  • şu an kapısında sığınma talebinde bulunan mülteciler gibi kuyruk bulunan başarısız festival.
  • biletlerini haftalar öncesinden almak varken son ana bırakanların kuyruk oluşturduğu festival.

biletimi aldım. yemeğimi yer akşama doğru çıkarım. ekip sağlam.
  • içeri giremeyi başarabilenlerdenim. cadir kurup yatıcam yorgunum. survivor gibi kuyruktan çıktım.
hesabın var mı? giriş yap