• taksimde akmnin yanindaki apartmanin ilk iki katinda yillardir hizmet veren, pralinleri ve havuclu pastasiyla insani seker komasina sokabilen unlu pastane; gecen yaz tadilat tamirat vardi su anda ne durumda bilemiyorum
  • kasım ayından beri tadilatı devam eden, ama dükkanın ön tarafinda küçük bir kisimda trüflerini cikolatalarini satmaya çalışan gezi otelinin pastanesi tam önünden taksim tesvikiye dolmusu kalkar.
  • türkiye türkiye olalı böyle bir degisim, boyle bir donusum görmedi. hayırlı olsun.
  • saka gibi bisi olmus, boole minicik, anneanne ve dedelerle akm konseri oncesi gidilecek bir mekandi onceleri... dun gordugum yerse, bilemiyorum, degil gezi, taksimle bile baglarini koparmis bisi olmus... boole acayip newyork mekani olmus, pek minimalist dekor, pek beyaz, pek genis... haaa deli bi sicak cikolata menuleri var bu arada... boole herbisili yapiyolar ki, insani insanliktan cikariyor o ayri... kucuk kurabiyeleri hala ayni tatta, nefisler, ama pastalarda trendleri yakalayacagiz diye maymun olmuslar... bu arada icki var, yemek var, zaten yukariya dogru da sayamadigim sekilde katlar var, guzel olmus ama pek gezi gibi olmamis nitekim... haaa bu arada garson sayisi az, servis yetersizliginde k v ile yarisir derim ben...
  • pastalarindan sac cikan(iki defa), bu saci garsonlara gosterip hesabi isteyince hay hay efendim deyip icinden sac cikan pastayi da hesaba ekleyen gudik garsonlara, sikayet uzerine siritan ve bu garsonlari yoneten gudiklere sahip isletme.
  • iki pastane arası i$leyen pasta kokulu tesvikiye taksim dolmusunun taksim durağı.
  • aslinda pek guzel sachertorte yapardi burasi. ne zamandir gitmiyorum nedir vaziyetleri bilemiyorum o yuzden.
  • urettigi cikolatalarla turkiyenin en iyi cikolata imalatcilari arasinda gecer.
  • 2 bardak çay + 2 peynirli poğaçaya 2003 ilkbaharı itibariyle 10 milyon hesap getirmi$ mekan.
  • cok guzel. cok kaliteli. yemek servisleri yok ama etkinlik oncesi birseyler icmek icinse cafe marmaraya tercih edilir...
hesabın var mı? giriş yap