• çocukluğumun şarkısı. 30 yıl geçmiş lan, hâlâ keyifli, hâlâ süper.
  • sözlerini copy paste edelim de tam olsun

i come home in the morning light
    my mother says when you gonna live your life right
    oh mama dear we're not the fortunate ones
    and girls they want to have fun
    oh girls just want to have fun

the phone rings in the middle of the night
    my father yells what you gonna do with your life
    oh daddy dear you know you're still number one
    but girls they wanna have fun
    oh girls just wanna have--

that's all they really want
    some fun
    when the working day is done
    oh girls-- they wanna have fun
    oh girls just wanna have fun

some boys take a beautiful girl
    and hide her away from the rest of the world
    i want to be the one to walk in the sun
    oh girls they wanna have fun
    oh girls just wanna have--

that's all they really want
    is some fun
    when the working day is done
    oh girls--they wanna have fun
    oh girls just wanna have fun,

they just wanna, they just wanna,
    they just wanna, they just wanna
    oh girls-- girls just wanna have fun

when the working-- when the working day is done
    oh, when the working day is done

when the working-- when the working day is done
    oh, when the working day is done
  • çılgınlar gibi dans ederken elinizi kolunuzu titrettirip aynı zamanda ağlatmayı da başarabilen ender,hatta eşi olmayan şarkı.garip bir hüznü var bu şarkının bende.çaldığı yerde yerimde durmam imkansız.ama çok garip çok.
  • cyndi lauper'in inanilmaz keyifli vokaliyle beni kendisine baglamis sarkidir. sesi catladikca ben daha egleniyorum.
  • taksim metrosunda gördüğüm kapalı bir kızın üstünde yazıyordu.ben yorum yapamadım,içimi sözlüğe döküyorum.
  • yıl olmuş 2013 hala bu şarkıyı dinleyip eğlenebiliyoruz. 80ler 90lar müzik açısından ne kadar güzelmiş bize kanıtlayan şarkılardan biri
  • kıkırdayarak yeni ayakkabılarını birbirlerine gösteren küçük kızların gözlerindeki hüznü saklamak için terennüm ettikleri şarkıdır.
  • uygarlaşmış karanlık dürtüler içinde kalan şimdinin pop müziği getir aklına... leş bi kulüptesin, amatör bi abla masaya çıkmış bıdı bıdı bıdı bıdı diye göt yanaklarını sallayarak dans ediyor, böyle arada merhaba ben seks diye bakış atıyor haspam.
    bide bu kızcağız var, eğlenmek istiyor ve benim gibi müzmin romantikler işte o an, dilini bi türlü yerine sokamayan miley cyrus'un seksiyatını sikeyim diye düşünüyor. anarşinin sütyene kadar girdiği zamanlardan gelen, gerek sözleri gerek müziği ile kadınları yavaş yavaş sivrileştiren eğlence dolu bir başucu şarkısı olma özelliği taşır, girls just wanna have fun.
  • 1980'lerin hitlerinden bir diğeri. kim wilde'dan second time, cindy lauper'dan bu şarkı çalsa da dinlesek diye radyoyu pür dikkat dinlerdik.
  • acayip eğlenceli bir şarkı. kalkıp şuursuzca dans etme isteğini tetikliyor. nostaljik bir moda da sokuyor insanı. ortaokul mezuniyetine, evde annenin yaptığı kısır/börek/kurabiye eşliğinde kızlı erkekli doğumgünü partilerine falan da gider bu şarkı sanki.
hesabın var mı? giriş yap