• ud çalışmaya başlamam akabinde youtube videolarını takip ettiğim güler yüzlü bir hanım kızımız. video üretme tarzı açısından biraz kararsız sanki. yorumlara göre şekillendirdiğine inanıyorum. bilindik pop parçaların ara sololarını attığı videoları eğlenceli olmakla beraber, arkadaşından bilgi alıyormuşçasına yeni başlayanlar için videoları da vardır. öyle çok hoca hoca teknik bilgilerle kasmıyor. daha çok video bekliyoruz kendisinden.
  • youtube'da denk geldiğim güzel udi. türkiye'de enstrüman çalan kadına rastlamak zaten zor, bir de ud çalan oldu mu çölde vaha etkisi yaratıyor. daha iyi yerlere gelir umarım.

https://www.youtube.com/watch?v=_ynlffc-ggw
  • yeni nesil mumla aranan udilerden. çok tatlı da kendisi. turkiye'de her gün gördüğümüz kayıp gençliğe inat tarihine sahip çıkıp musikinin hakkını verip kulak pasımızı siliyor. başarılarının devamını diliyorum. daha fazla video bekliyoruz. özellikle 3 4 dakikaliklar favorim, hele bir de yalın ud sesi olursa, döndür döndür dinle...
  • sayılarının artmasını dilediğim hanım udîlerden.

çok klasik eser çalmıyor ama zaten yorgo bacanos kayıtları dururken kim ne yapsın klasik eseri.

temiz ve duygusal bir çalış şekli var. tabi bir de canlı dinlemek lazım. ataşehir'de dudak payı isimli modern bir meyhanede(kendi sloganları) grup lal diye 3 hanımdan oluşan bir grupta çalıyor.
  • cana yakın, güler yüzlü, hoş bir hanımefendi olduğu için ilgi gördüğünü düşünüyorum. yoksa, udiler klasmanıni türkiye'deki futbol liglerinde benzetecek olursak, ancak amatör kümede oynayabilecek bir seviyede çalıyor enstrümanını.
  • şahane gülüşü olan bir udi. bir (bkz: evrencan gündüz) düetinde denk gelerek farkına vardığım sanatçı.
  • baya kötü enstrümanist. asıl sıkıntı kah koşup, kah çeken metronomla nasıl itü tmdk'ya girmiş. ben amatör müzisyenim, utanıyorum çaldığımı sosyal medyaya koymaya, ablamız bu işi meslek edinecek ama maşallah epey paylaşmış kötü icraları. ya kulak duymuyor, ya da "aman düzen bu, ne olacak canım" diyor.
  • youtubeda tesadüfen denk geldiğim ud sanatçısı. cidden alıp başka diyarlara götürüyor. yürüye dur kadın.
hesabın var mı? giriş yap