• lokal anestezisiz en fazla acıyan,lokal anestezili bile cok acıyan, kadınlarda cinsel hazzı arttırıcı erkeklerde meme başı büyütücü şık takı/mücevherat.
  • dantelli sütyen kullanma alışkanlığı olan bir dişide, çamaşırın dokusuna takılıp çekilme suretiyle hangi şiddette acı ve fiyasko yaratacağını tahmin bile edemediğim aksesuar.
  • bende direkt kolelik cagrisimi yapan sey.
  • ilk basta ön yargili olmama ragmen, gördükten sonra erkege pek bi yakistigini düsünmemi saglayan taki... belki de insan sevdigine her seyi yakistirdigindan olabilir....ama sevmese de yakistirabiliyomus..
  • eğer ki uyurken üzerinizde fazla kıyafet barındırmayı sevmeyen bir şahıssanız, ve üstüne üstlük evinizde bakmakta olduğunuz ve siz uyurken gelip oranızı buranızı ısırmayı seven hınzır bir kediniz varsa gecenin bir yarısı piercing olan göğsünüzde inanılmaz bir acı ile yataktan sizi zıplatan ve haspa kediyi evin içinde kovalattıran piercing türüdür. kadını bilmem ama erkekte en bir güzel piercing türüdür, tabii kas yapısı da önemli güzel durması için.

büdüt: (bkz: neden kötülendiği anlaşılamayan entry'ler)
    hayır başımıza geldi, beyan edelim dedik, ki aynı duruma düşmesin başkaları. piercing yaptırmak da, kedi sahibi olmak da normal, sıradan şeyler, çok zor değil, valla.

düdüt: işbu entry'yi kötüleyen her şahsın uyurken gizlice odasına girilip göğüs uçlarına piercing yapılacaktır. yersen.
  • makas alınmamalıdır.
  • demin zbam zbam'la yazışırken fark ettim ki: çoğu insan (böyle de genellerim, ahah..) bunun erkeğin göğüs ucuna yapıldığını sanıyor/düşünüyor: hayır, yok böyle bişii: göğüs ucunun da bulunduğu o kahverengi bölgeye yapılıyo.. göğüs ucuna yapılmasın da zaten: ısırmak için o..

*: buradan anlıyoruz ki, sözlükte göğsünde piercing olan erkek/ler yok denecek kadar azz, bu bilgiyi bile ben verdim-
    ben sadece bi tanesini tanımıştım, eheh..
  • çabucak kapanıyor efendim.. ama vesile oldu ikincisine.
hesabın var mı? giriş yap