• ön edit
    konumuzun aşağıdaki sulandırılmış başlıklarla veya benzerleriyle bir ilgisi yok:
    (bkz: iri göğüslere bakmak günde 30 dakika spora bedel)
    (bkz: göğüs çatalına bakmayacak olgunluğa erişmek)

evet başlıktan anlaşılacağı üzere erkekler için kadınların göğüslerine bakmak ömrü uzatıyor. ben demiyorum, columbia üniversitesinde paylaşılan ve archives of ınternal medicine de yayınlanan makaleyle bağdaşlaştırılan araştırma söylüyor.
    tık

sevgili kadınlar; bizden daha uzun yaşamanızın sebebi sizde 2 adet bizde ise 1 adet x kromozomu olması, yani olay genetik. eğer uzun yaşamamızı istiyorsanız lütfen gerekli ilgi/özen ve hassasiyeti göstererek yardımcı olunuz ve oldu da bakışlarda yakalandık lütfen bu işi sağlığımız için yaptığımızı göz önünde bulundurarak olayı doğal karşılayınız.

işin detayına girelim, şöyle ki:

her ne kadar birçok kadın için mahremiyet sayılsa ve rahatsız oluyor da olsalar, göğüslere bakmak erkeklerde pozitif bir zihniyet yaratır. aynı etki sevimli hayvanlara baktıklarında da görülür. bu pozitif zihniyet 756 kronik hastanın (kalp yetmezliği/ tansiyon vs.) üzerinde yapılan bir araştırmaya göre (archives of ınternal medicine) kendilerini bir yıl boyunca pozitif düşünce içinde tuttukları veya kendileri pozitif zihniyette oldukları sürece yapabildiği fiziksel aktiviteler %42-55 arası artmış. (kontrol gruplarında bu oran %30 larda kalıyor). buradan da şu sonuca varmışlar; kadın göğüslerine bakmak erkeklerde pozitif bir zihniyet yarattığı için ömrü uzatır (diğer birkaç bişey daha saymışlar ama onlar konumuz dışı).

küçümseyecek olabilirsiniz ama adamlar oturmuş araştırmış, lütfen emeğe saygı gösterin. olay sayıntifik yani. makale de var. eeee ne olur yani baksak.

büdüt: makaleyi okuduğunu söyleyen çok iyi ingilizceci arkadaşlar itiraz etmişler ve "boob" "tits" veya "busty" gibi kelimelerin geçmediğini bizim ilgi çekmek için bazı organlarımızdan uydurma başlık açtığımızı söylemişler.
    bir zahmet aşağıdaki linklere de bakıversinler belki fikirlerini değiştiriler;

1. stare at boobs

stare at women's breast
  • kendi göğüslerimize bakmak da sayılıyor mu?
  • dokunamamak da kısaltıyormuş ama.
  • hesaplarıma göre ölümsüz olmama ramak kalmış olan bilimsel araştırma.
  • doğruysa yaşadım abi. bir kadında göğüs bence en güzel, en anlamlı, en can alıcı yer.
  • (bkz: işte böyle amına koyim)
    araştırma gibi araştırma. katılıyorum onaylıyorum.
  • o uzayan ömür değildir.
hesabın var mı? giriş yap