• genel greve katılan memurlara hepinizi işten atarım, ama 5 haziran'a kadar özür dilerseniz atmam diye yayınladığı genelgedir.

i. melih gökçek

kaynak açısından güvenilir olmadığı şeklinde uyarı geldi. kaynak sayın ib. gökçek'in kendi twitter'ı ve 05.06.2013 saat 14.00'dan itibaren attığı tüm tweetlerdir.
  • melih'in hakkaten i. olduğuna işaret eder..

(bkz: ibrahim)

:)
  • dizdirdiği taşlar atılmayınca, ne yapacağını şaşırmış birinin tehdidi.
  • durduk yerde, insanın aklına yalova kaymakamını getirendir. çağrışım işte, mani olamıyorsun..
  • (bkz: ağlama melih)
  • kimin kimi nereden atacağı artık ortaya çıkınca son çırpınışlarını yapmıştır.
  • evden çıkmasını istediğimiz %50 lik kısmın başında gelen ismin yapabileceği şeydir.
    ben hiç dışarda bir yerde göremedim kendisini bu aralar ?
  • "iş barışı ve demokratik anlayışımız gereği" diye eklemiş bir de dalga geçer gibi. demek ki barışçıl ve demokratik bir anlayışa sahip olmayan biri olsa insanları toplayıp ya gaz odalarında öldürecek, ya da işkence odaları kuracak.
  • eyleme katılanlar bir sendikaya bağlıysa biraz zor yapar. ama cidden böyle bir belediye başkanına sahip oldukları için, allah ankaralılara yardım etsin.
  • belediye çalışanlarının hukuğun bilmeme ne maddesine tabi olduğunu söyleyip, yaptıklarının kanunsuz olduğunu ve sonuçlarına katlanmaları gerektiğini ima eden gerizekalılar var. hitler'in hiçbir uygulaması da hukuksuz, kanunsuz ve illegal değildi.

yapılan fiilin, hukuk, kanun, legalite içinde gerçekleştirilmesi onu meşru hale getirmez.
    seçimlerde çoğunluğu elde etmenin, azınlığa istediği her şeyi dayatmak anlamına gelmeyeceği gibi.

ama bir faşiste bunu ancak, iktidarı kaybettirip/iktidarı elinden alıp, aynı silahları kendisine karşı kullandığında anlatabilirsin.
hesabın var mı? giriş yap