şükela:  tümü | bugün
  • felsefe isimli şarkısının klibiyle kötü bir murat dalkılıç taklidi olduğu fikrimi destekleyen newcomer popçu. 90'larda olsaydık genç kızların sevgilisi olabilirmiş belki ama popçular pek revaçta değil bu yüzyılda.
  • okul arkadaşım. düzgün ve çalışkan bi adam. tırnaklarıyla kazıyarak kat ettiği her santim anasının ak sütü gibi helaldir. daha güzel yerlere gelmesini dilerim. allah yolunu açık etsin.
  • tirt bir popcu. yalniz tvnin sesini kisarak klibi izledim, saglam tipi var,piyasada kalir.
    he bir de daha once kulagima calinan felsefe isimli sarkisini da tamamen talihsizlik olarak nitelendirsin,muzik kariyerine kara leke olarak kaydetsin.
    bol sanslar.
  • felsefe şarkısında "yahu bir şarkı bu kadar mı narin söylenir?" dedirtecek ölçüde "kırıldı kırılacak" bir performans sergilemiş. ki bu aşırı kasıntı durumunun yanında, ciddi bir sesi olsaydı belki oradan kurtarabilirdi. ama sesi kısıp izleme tavsiyelerine uyunca, vitrinlik bir malzemesi olduğuna hak vermek mümkün. hani yaptığı iş kulaktan çok gözlere hitap etseydi, belki piyasada tutunması açısından bir şansı olabilirdi.
  • dün fox tv'de yayınlanan esra erol'la programına talip olarak katılmış şarkıcı. durun hemen heyecanlanmayın şu şekilde oldu: şimdi bu programda naz diye bir kadın var. gökhan akar'ın aşırının aşırısı derecede hayranıymış. esra erol da naz'a sürpriz yapmış. gökhan akar'ı naz'a talip olarak getirmiş. tabi naz'ın haberi yok. kız görünce şoka uğradı, sevindi falan, sarıldı,öptü... ben de bu elemanı orada keşfettim. maşalllahı var. çok yakışıklı, tam hayallerimi süsleyen bir erkek. kendisine buradan selam ediyorum.

(bkz: gökhan'ların ekseriyetle yakışıklı olması)

ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim. yenilerden ışık gördüğüm tek star adayı kendisi. yolu açık, bahtı güzel olsun. allah sahibine, sahibi de bana bağışlasın. amin.
  • şu sıralar aşk adam seçer şarkısı ekranlarda bolca dönen müzisyen.
  • aştan ötesi adlı şarkısı on numara olan popçu.
  • inanılmaz güzel, naif akıcı bir sesi var ben çok beğeniyorum. neredeyse tüm şarkıları da güzel. twitterdan falan da bakıyorum çok da efendi sevimli biri. çok başarılı olur ve kıymeti bilinir umarım. öptüm gökhancım.
  • gökhan tepenin sesini bayağı benzeyen ve keremcem gökhan özen kırması bi tipe sahip popçu.