şükela:  tümü | bugün
 • iktisat fakültesi'nin en kaliteli hocalarından biridir. iktisat bölümü a grubunun makro iktisat derslerine girer. ders içerik olarak ne kadar sıkıcı olsa da sınıfın koptuğu anlarda izlediği bir filmi, başından geçen bir olayı vs. anlatarak öğrencinin dikkatini eğlenceli biçimde toplamaya çalışır. kısacası çok baba bir hocadır da bir türlü dersinden geçemediğim kişidir.
 • iktisat fakültesi hocalarından bir tanesidir. sakin ve hep aynı tonda anlatım tarzı ile sıkıcı zannedilse de oldukça bilgili, karizmatik ve zeki hocaların başında gelir. an itibari ile doçenttir. yakın zamanda kademe yükselteceğini tahmin ediyorum.

  gerçekten de üniversitenin en kaliteli hocalarının başındadır. umarım uzun zaman iü'ye hizmet eder.
 • kendine has bir tarzı vardır hocanın. asla acele etmez sakin sakin anlatır. 45 dakikalık bir dersin nasıl geçtiğini anlamazsınız ve anlarsınız ki 45 dakikada anlattığı derste verdiği bilgiyi 50-60 kitap okuyarak anca edinebilirsiniz. makro iktisat dersinde anlattığı "bir ülke diğerine göre neden daha zengindir?" sorusunun iktisat fakültesinde öğrendiğim en önemli ikinci şey olduğunu düşünüyorum. birincisi ise yine gökhan hocadan öğrendiğim şok terapidir.

  böyle hocalar çok değerli öğrenciler için, istifade etmek lazım.
 • asurlulardan girer babilden çıkar, derridadan devam edip freudu selamlar, marxla çekişirken uzak doğuda pirinç zenginliklerine bile geçebilir, zaman zaman enkiye geri dönüp dinler üzerinden meseleye devam eder. böyledir.
  anlatır hikaye gibi.
  anlatırken de kısa bir an bile düşünmez, akar kelimeler tane tane. öyle izletir kendini.
 • istanbul üniversitesi iktisat fakültesi’nin en kaliteli hocalarındandır. dersinin aa ile geçmeme rağmen bi sonraki sene tekrar dinlemeye giderdim kendisini. her seferinde ilginizi çekecek farklı konulardan bahşeder ve kendini tekrarlamaz.
 • istanbul üniversite’si iktisat fakültesinde kalan son birkaç güzel şeyden biridir. ilk dersini alalı aradan 4 yıl geçmiş, oysa ki hala birkaç günde bir ‘’vay be ne çok şey öğrenmişim ondan’’ dediğim şeyler hatırlarım. sadece ders ya da entellektüel enginliği değil, ne zaman hayata onun perspektifiyle bakmaya başladım, o zamandan beri ister aşırı mutlu olayım, ister sonuna kadar mutsuz, içimde derin bi huzur, anlayış, kavrayış, hümanizm var. belki okursunuz da bende sizde bi tebessüme neden olurum hocam, iyi ki tanımışım sizi.
 • (bkz: istanbul üniversitesi) iktisat fakültesi’nin en büyük hocalarından birisidir.(bkz: iktisat)ve (bkz: psikoloji) mezunudur.abd’de geçirdiği yıllarda kendisini (bkz: davranışsal iktisat) alanında geliştirmiştir.türkiye’de tartışılması,anlaşılması için büyük çaba sarf etmiştir.sürekli yurtdışından teklif aldığı halde ülkesinde kalması bir vatanperverlik örneğidir.
  öğrenci-hoca iletişimden çok bir abi,arkadaş şeklinde yaklaşır.yalnızca (bkz: makro iktisat) değil öğrencilerine geniş ufuklar eklemeyi amaçlamıştır.bir kütüğü nasıl kereste yapacağını bilir.umarım daha uzun yıllar iü’de ve ülkede kalmaya devam edecektir.