132 entry daha
  • sıcaktan bunalan bünyemi iyiden fenalıklara sürükleyen transfer.

hangi ara anlaşıldı, ne ara alındı bilmiyorum. bildiğim tek şey var. her an sakatlanabilecek, pozisyon bilgisi sıfır, sadace kalın yapısı sayesinde defansta oynayabilen bir adam alındı galatasaray'a. yeteri kadar sakat ya da sakatlanma potansiyeli olan adamımız yokmuş gibi alındı bir de. emre güngör 15 dakika ortalama ile oynuyor, tobias linderoth'un ne olduğu belli değil, uğur uçar daha yeni toparladı kendini, şimdi bir de gökhan zan. artık mehmet topal ile karşılıklı birbirlerinin omuzlarını çıkartıp şakalaşırlar.

evet servet çetin galatasaray'a geldiğinde buna benzer bir durumdaydı. ama servet fenerbahçe'den sivas'a geldiğinde bir oynama olmuştu performansında. gökhan zan ise gaziantep'ten geldiği zamanın üstüne koyamadı, tam tersi gerisini geriye gidiyor.

kısacası şansımızı zorluyoruz. hem de çok fazla.
  • galatasaray taraftarına sabri ile beraber cennetin kapılarını açacak olan adam. bir de bu taraftan bakmak lazım olaya. sağda sabri, ortada gökhan. buna sabredebilirse galatasaray taraftarı, gitmezse hücceten bir maç sırasında cennetin kapılarını açar. bu kadar da eminim.

sağda sabri, ortada gökhan, galatasaray tv'de nihat doğan. buna gösterilecek olan devasa sabır. işte cennetin anahtarı hacım.
  • türk telekom arena'da yapılacak olan antremanda omzu çıkacak olan şanssız futbolcu. oysa kendisine çok ihtiyacımız olacaktı burdur maçında.
  • sabah sabah sinir bozan haberin aktörü.

bu adama bu kadar para veriliyorsa kimse ağlamasın paramız yok diye. takımın dengeleri diye aptal aptal konuşanların şimdi susması da enteresan. bir takımın dengesi böyle adamlarla bozulur ancak. hiç oynamayan, taraftarı delirten bir adama yılda 700.000 euro veriliyor. sonrasında forlan, drogba takımın dengesini bozar diyorlar.

siktirin lan oradan.
  • kendisiyle 3 yıllık kontrat imzalayanların şike suçlaması ile içeri girmesi lazım. almanya 3. liginden adam kaçırıyor bu adam.
  • bu adamla vidic aynı mevkide iş yaparak para kazanıyor. ben vidic olsam sinirden kendimi sikerdim.
1429 entry daha
hesabın var mı? giriş yap