• (bkz: #140120299) dedim ben günahını almayın, bizim günahımız bize yeter diye.
  • edit: kazlarla video çekmişler, kazlar mutlu gerçekten kadınlarınmış. videoyu görünce mutlu oldum.
    hadi şimdi gidin suratına kezzap atılan çocukla video çekin.

edit: kezzap da yalan çıktı ya da atan türk diyenler önce bir izlesin

bunun peşine bu kadar düşmeyi biliyorsunuz madem kezzap atılan çocuğun peşine niye düşmüyorsunuz? hiç haberini yapmıyorsunuz?

aman aman ıraklı bacılarımıza ayıp ettik, hadi len ordan. iki yüzlüler.

edit: bu türk insanındaki arap aşkı neymiş böyle ya kendi milletinden üstün tutacak kadar.

çok sinirlendim, iki gündür kazın peşine düştüler, git o kezzap atılan çocuğun da peşine düş.

istemiyoruz kardeşim istemiyoruz, sabaha kadar allasanız da pullasanız da ülkemizde arap istemiyoruz.

edit: dün de polis dövüyordu bu bedeviler, o polisi bir kürt dövse evinin önüne toma yığardınız, ulan ne arap seviciliğiymiş.
    kaç para ulan bir arap sevmek?
  • sistematik olarak yapılan provokasyon çalışmasının ne ilk ne de son olacak yalanı. dilerim devlet bir an önce bu provokasyon çetesine karşı etkili tedbirleri alır.
  • "ama... ama.. başka sığınmacı suçları" diye gevelemeyin boşuna. yalanı boru gibi yiyip, koyun gibi güdüldünüz. mülteci sorunu gibi çok haklı ve önemli bir konuda böyle yalan dolan propagandaya inanıp, oy uğruna popülizme devam edenlere destek verirseniz, yarardan çok zararınız olur.
  • sığınmacı statüsündeki ördeklerdir. saddam'ın zulmünden kaçmış, ülkemizde fış fış yüzmek isterken, cehapeli algıcılar tarafından lekelenmek istenmiş, ancak emniyet teşkilatının tüm kaynaklarının seferber edilip, olayın peşine düşmesi neticesinde olayın aslı anlaşılmıştır.
  • çok çabuk olayın astarını bilmeden gaza gelip provoke edilmeye müsait oldugunuzu ispatlayan vaka
  • (bkz: suriyelilerin 20 tl vermeyen çocuğa kezzap atması)

peki bu ne olacak kaz kadar gururu olmayan arap k*çı yalayıcıları?
  • aktroll yuvası bir başlık daha. suriyeli değil ıraklıymış da, kaz değil ördekmiş de... çözüldü tüm sorunlarımız yarın dolar 1 tl olur.

çok sevdiğiniz araplarla birlikte yallah sınır dışına. ülkemde göletten kaz çalmamış mülteci de istemiyorum.

aklı evveller için edit: ytd*
  • memleketi satan alçakların algı yaptığı başlık. algınızı sikeler sizin hain sürüsü. vatan elden giderken yaptığınız bu alçak propagandanın hesabını hepiniz vereceksiniz.
  • haftaya kuğulu parktan kuğularımı almaya gideceğim. turistik gezi maksadıyla oraya bırakmıştım. bu kadar gezdikleri yeter benim tencereme yani evime dönme vakitleri geldi.
hesabın var mı? giriş yap