• 3. sezonu 14 eylül'de başlayacak.

yeni sezon set fotoğraflarına şurdan bakılabilir:

http://www.sinetif.com/…l-3-sezon-set-fotograflari/
  • şimdi ntv'nin sitesine girince gördüm reklamını: malum cnbc-e henüz 2. sezonunu yayınlayacak. neyse, ntv "günümüz" gençliğine eğilmek, ilgi çekmek filan istemiş sanırım, zira bannerda:
    serena: ikoncan
    nate: avcı
    dan: ezik
    blair: çakma (en çok buna güldüm ben) olarak tanıtılıyor. yuh artık yaw..
  • 3. sezonla ilgili tanıtım videoları oldukça şaşırtıcı olaylar göstermekte. gerçi iki sezondan sonra artık olacaklara şaşırmamak da lazım ya.

--- spoiler ---

ama en çok güldüğüm blair'in üniversitedeki yurt odasını georgina ile paylaşması olacak sanırım..

--- spoiler ---
  • 3. sezonu dün itibariyle başlayan dizi.
  • 3. sezona iyi baslayamamis dizi.
    --- spoiler ---
    chuck ve blairin oyunlari cok mal. ayrica alex richards hiicte her erkegin fantezilerini susleyecek birsey degil. yumuk yumuk klasik ingiliz skinnysi. babasina dua etsin yoksa daha derdim diyecegimi, keith e ayip olur.

serena babasina ulasmak ilgisini cekmek icin daha mantikli yollar bulamiyormu acaba?

dan, babasi zengin kadin buldu diye bir gariplesti hakketen vanessaya hak vermemek elde degil.ayrica vanessanin yanindaki velet vanessadan kucuk duruyor.

carton baizen yakisikli.
    --- spoiler ---

olmamis diyor ve 10 uzerinden 3 veriyoruz o da kiyafetler yuzunden. bir de blaircigimin hatrina.
  • s03e01'de lily van der woodsen karakteri (bkz: kelly rutherford) hamileliği dolayısıyla ekranlarda gözükmemiştir. umarız en kısa zamanda döner diziye.

bir de, serena'ya bir güzellik gelmiş, bir havalar gelmiş ama anlamadım...
  • dün itibariyle cnbc-e'de yayınlanan bölümünde seabear çalan dizi. şaka mısınız lan?
  • 3. sezonu çok sönük başlamış ikoncanı bol dizidir.
    ya da bende büyük beklenti vardı bilemeyeceğim ama bunu sezonun ilk bölümü olmasına bağlıyor ve daha iyi performanslar bekliyorum.

ama sanki yine de bir yaz rehaveti vardı oyuncularda da. tutuktular sanki. öööyle bronz tenlerle olmuyor bu iş. daha çok çalışın. neyse bir iki bölüm ilerleyip entrikanın dibine vursunlar bak nasıl açılıyorlar.

ve sen vanessa git o saçını kestir allasen. dan'e kızıp durucağına bir kendine dön bak be! sen eskiden daha bir stil sahibi değil miydin?
    ne bulduysan takmışsın. giyim kuşam konusunda da manhattan güllerinden farkın yok. of hele saçın hiç olmamış.

neyse daha 1. bölüm olur o kadar diyorum ve susuyorum.
  • serena babasına ulaşmak için gerçekten hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir yöntem denemiş. kendisini tebrik ediyorum ama ne alaka? dan zaten bir havalarda ama chuck rocks her zaman ki gibi.
hesabın var mı? giriş yap