• ara transfer döneminde sırbistan 'ın fk vojvodina takımından almanya 'nın hertha bsc takımına 3 milyon avro'ya tranferi olmuş 21 yaşında ki defansif orta saha oyuncusu.
    önümüzde ki bir kaç yıl içerisinde büyük takımların gözdesi olabilecek potansiyele sahip bir oyuncudur.
    vojvodina 'da bu sezon oynadığı 17 lig maçında 11 gol atarak ofansif yanının ne denli iyi olduğunu göstermiş ve almanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.
  • önümüzdeki sezondan itibaren hamburg formasını giyecek olan sırp oyuncu.
  • zoran tosic ve miralem sulejmani gibi isimlerle birlikte sırp futbolunun ve sırbistan milli takımının iştahını kabartan birkaç genç yetenekten biri. ayrıca uefa kupası grup maçında galatasaray'a karşı forma giydi.
  • hala parlayamamışken türk takımlarından birinin ve özellikle ortasahada becerikli adam eksiği bulunan fenerbahçe'nin kaçırmaması gereken topçu. aksi taktirde büyük hayal kırıklıkları yaşayacak birçok bünyede.
  • hertha küme düşmüşken kesinlikle kaçırılmaması gereken futbolcu. belki de bir türk takımı akıl eder de alır ama nerde büyük ihtimalle schalke veya hamburg'a gider..
  • ligde kalmayı direkt ilgilendiren maçta, stuttgart deplasmanında yine hsv golünü atan oyuncu. adam tek başına takımı ligde tutacak. böyle giderse hamburg'da adı sankt kacar'a çıkacak.
  • beklenen patlamayı avrupa kıtası'nda yapamayan ve hamburg tarafından cerezo osaka'ya kiralanan oyuncu.
  • (bkz: giray kaçar)
  • hala beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyip hertha günlerinden çok uzak olsa da kötü futbolcu değildir. ne kadar doğru bilmiyorum ama bilic'in kendisini istediği ve beşiktaş'ın bu transferi bitirmek için çalıştığı söyleniyor alman basınında. eğer böyle bir transfer gerçekleşecekse şuan için beşiktaş'ın önündeki en büyük engel rubin kazan gibi görünüyor ama beşiktaş bu oyuncuyu almak isterse alır diye düşünüyorum. bilic'in ellerinde belki eski günlerine döner, beşiktaş'a da faydalı olur.
  • hertha berlin kadrosundaki tek üst düzey oyuncu iki sezondur. hangi takıma gideceğini merak ediyorum. türk takımları azıcık akıllı olsa gider küme düşen takımdan alır kendisini.
hesabın var mı? giriş yap