• mayıs 2011'de alaçatı'da açılmış olan, yaz-kış hizmet veren bir bar. oldukça küçük bir mekan olmasına rağmen, basık değil, daralmıyorsunuz, boğulmuyorsunuz, ferah bir yer emsallerine kıyasla. arkadaşlarınızla gittiğinizde rahat rahat sohbetinize devam da edebileceğiniz bir ortamı var. servisi iyi denebilir, ayrıca kokteylleri de başarılı *. belirtmeden geçemeyeceğim diğer bir detay da wc'si. mekanda otururken olur da sıcaklarsanız, soluğu wc'de alın derim. iki tuvaletin tepeden tam ortasına yerleştirilmiş bir klima mevcut*.
  • rahat rahat eğleniyim, iyi müzik dinliyim diyorsanız alaçatı'da alternatifi olmayan tek mekan.
  • çeşmede gidilecek en son mekan. 3-5 gününüz varsa boşa harcamayın.
  • sadece cüzdanları dolu olduğu için insan diye geçinen, 15 yaşındaki tipleri mekana doldurup, kılığını kıyafetini gözü tutmadıklarına 'boş yerimiz yok' diye yalan söyleyen; dolayısıyla insana saygısı olmayan rezil mekan. girmek için illa sağımızı solumuzu mu açalım? kalite kapıya dikilen iki adamın ahkam kesmesiyle arttırılmaz, öğretmek lazım.
  • istanbul için 102.0 frekansında hizmet veren chill out, jazz (acid-nu) , latin ,trip hop türünde müzik yapan türkiye'nin tek radyosu,başında gine bee gee ve cem hakko vardır.uyurken ve sevişirken açılması tavsiye edilir..***
  • güzel bir mekan. diğer cıstak yerler gibi basık, kapalı ve kapkaranlık değil; sevimli, ferah ve kendine özgü. ancak müzikleri çok kötü, çünkü kafası çok karışık bir dj'leri var. önce bir afrika tamtam müziği, ardından eminem'den slim shady, akabinde la casa de papel'in jeneriği, üstüne hadise'den sıfır tolerans çalmanın ve bu kombinasyonda 4 saat devam etmenin mantığını ben çözemedim. tabi şarkıların o bildiğimiz şarkılarla hiç alakası olmadığını bilmem söylememe gerek var mı. arkadaş tamam anladık çok başarılı bir dj'sin, olaysın, bu aşk fazla sana'yı kimyasal değişime sokup kopkoplu şarkı çıkarabiliyorsun da, biz sana hayran olmaya gelmedik ki oraya, en azından bi 5 saniyeliğine de olsa bi dur bari elleme de bi tamamen dinleyelim artık şu şarkıları.

nihayet bi bira, 4 votka enerjiye 270 lira bayılırken benim de iç sesim önce zılgıt çekiyor, ardından yırtınırcasına levent yüksel'den senin allahın yok mu'yu, akabinde edis'ten, böyle bir vurgun olmaz'ı söylüyordu.

teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap