• tutyeli ve italyan gibi 10 numara pistleri varken yatırım yapmayıp dandik 30 senelik liftleri kullanarak alacağınız zevki minimuma düşüren oteldir.
  • oha valla da o otel lan.
    malum hadiseden sonra şöyle bir googleladım. aklıma geldi.
    sene 2014 falan. öğrenciyim daha. arkadaşla keşiştepede teknik rotalarda kış tırmanışı yaptık dönüyoruz. kayağa giden bir tur şirketi ile gelmiştik. dönüş için de saat 3 de bıraktıkları otelin önünden alacaklar diye anlaştık.
    aradılar aksaklık çıkmış. 3 de gelecek araba 6 da gelecek.
    lan pertiz oğlum. 2 ayrı rota yapmışız. teleferik arızalı. 5 km den fazla yol yürüyüp gelmişiz karın içinde. kar yumuşadığından ıslanmışız donuyoruz.
    bu güzel otel sağolsun bedavadan açmıştı kapısını bize. saat gelene kadar dağdan inme biz 2 ayıyı lobisinde ücretsiz ağırlaşmıştı.
  • kuzenimin anlattıklarını şöyle özetlemek isterim;

"marmaris içmeler'de bulunan grand yazıcı marmaris palace gerçekten de iyi hizmet vermektedir. nitekim, marmaris grand yazıcı yemeklerinden plajına, çalışanların performansından oda özelliklerine kadar tüm hizmetleriyle kaliteye göz kırpmaktadır. animasyon sevmeyen şahsıma animasyon bile seyrettirmişlerdir zevkle."
  • küçükken diskosunda tepindiğimiz otel.
  • üniversiteler haftasında hersey dahil diye reklamını yaptıktan sonra yemek namına birsey vermeyen sabah kahvaltısının 12de bitip aksam yemeginin 7.30 da baslamasıyla deli gibi para bayılıp ac kalacagınız otel.tabi bunun ardından arada acıkınca agaogluna gidilir orda tıkınılır.
    odayı temizleyenlerden garsonlara kadar kimse sizi sallamaz ogrencisiniz diye. biri ne carsaf degistirmesi gidiceksiniz zaten yarın der 4 gunun ardından,digeri su istersin her aksam getirdigi suyu git kendin bul al der.fotorafcısıda diger otellerin 5 dakkada 6 milyona verdigi resmi,3 saatte 10 milyona birde renkleri alacabulaca igrenc verir.
    bir tek sanatcılar yazıcıda cıkıyor diye tercih edilir ama insanlar birbirine yapısık 2 saat ayakta bekletilince ve sonucunda siselerin havada uctugu bir serdar ortac seyredince onunda hicbir anlamı olmadığını anlar.şiddetle tavsiye edilmez.aklı olan gitmesin,ben anca dusmanlarıma tavsiye ederim.
  • şimdi nedir ne durumdadır bilemiyorum ama doksanların başında gitmiştim uludağ'daki bu otele. en sevdiğim yanı atari salonuydu fame city'den sonra sanırım türkiye'deki en büyük atari salonuna sahipti otel. neler yoktu ki moonwalker'dan space invaders'a final fight'tan pit fighter'a zamanın tüm hit oyunlarını bulabilirdiniz. bu yüzden ben kaymayı öğrenemedim işte. bir de makina vardı boğa gibi üzerine binerdiniz sizi teperdi.
    otelin bir güzel yanı da ısıtılmış havuzuydu. camekan olan havuza girerken dışarıda paltolarıyla gezen, kayak yapan insanlar görür eğlenilirdi.
  • tutyeli ve italyan liftleri bu otelindir. haftaiçi gişeye gidip ısrar etmediğiniz sürece hava ne kadar güzel olursa olsun az müşteri var diye lifti çalıştırmazlar.

ayrıca bu otel (herhalde) hakkında yazılanlardan dolayı ekşisözlük'ü de kablosuz ağ servisinde engelli web sayfaları listesine eklemiştir.
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz düsturuna yeni bir boyut katmış otel.

animasyon diye insanların altına zıçtırmışlar resmen.
  • marmaris'te bulunan turban oteline gittim. plajında şezlong bulma sıkıntısı dışında her şeyi dört dörtlüktü.
  • buyuk bir lobiye sahip, şıkır şıkır, kenan dogulunun sahne aldıgı gece hayvan gibi kalabalık olan, cay saatinde sundugu kurabiyelerden otlandıgımız otel.
hesabın var mı? giriş yap