• gazi kazansın at yarışı oynamayı bırakırım

gazi editi: bana at yarışını bıraktıran at. helal olsun
  • bir (bkz: luxor) yavrusu olarak 2400 mesafeli gazi yarışını kazanması zor gözükse de 1200-1800 arası orta mesafelerde tüm kupaları süpüren bu yılın en başarılı ingiliz safkanı.
  • yeni şampiyon.
  • kır atları çok severim, kazanması extra mutlu etti beni
  • 90. gazi koşusunu oldukça rahat kazanan yeni şampiyon.
  • bu yılın gazi şampiyonu. bu yıl koşan taylar içinde babası türkiye'de yarış koşmuş tek taydı. (bkz: luxor) baba tarafından yine bir gazi şampiyonu george thomas'a kadar giden bir hat mevcut. umarız uluslararası yarışlarda da başarılı olur..
  • ahmet çelik in starting box içinde atından inip box içinde otururken kazanacağının sinyalini veren orta mesafede olsa yanına at yazmayacağım ama gazi için pek tutmadığım at. ancak anne hattında cihanyandi lütfiye figo star ve kısrak babası strike the gold ve efsane aygır olma yolunda ilerleyen luxor etkisi pedigrisine inanılmaz bir güç katmış safkan.
    edit: zaten atın padok görüntüsünü görünce kazanması normaldi.
  • 1600-2000 mesafelerinin sampiyon atı pardon tayı. ulkemizde uzun mesafeye yatkın tay yetistiremedigimizden gaziyide kazandı. ayakları duz bassın. heybetli bir tay.
  • ne güzel at. yolu açık olsun. çok sevimli kerata.
  • luxordan dolayı uzunda çok zorlanacağını düşündüğüm,ama beni yanıltan yeni şampiyon...ben yine ankara kosusunda gecilecegini düşunûyorum.
hesabın var mı? giriş yap