• 70lerin başında şekillenmeye başlamış, 80lerde en özgün ritmini bulmuş, 90ların başına doğru glamleşerek ortadan yitip gitmiş olan hard rock'ın, 80lerin ortasındaki en özel kısmını yansıtan, hakettiği ilgiyi hiç bi zaman göremeyen güzel insanlar topluluğu.
  • bugün izlediğim 2021 yapımı sözde bir köpekbalığı filmi. sözde diye yazdım,neden çünkü film köpekbalığı üzerine ama kendisini gören cennetlik amk,sonlara doğru gözükmesi bir zahmet başlıyor ama kullanılan efektler ise beni kanal d alsın diye bağırıyor swh.bazı sahnelerde universal stüdyosunda ki hazır maketi kullanmışlar gibi.hele ki köpekbalığı ile bir savaş sahnesi var ki yarıldım resmen.neyse köpekbalığı adı altında bol bol entrika ve boş konuşma izlerken arada bir süzgeç görüp son 15 dakikasında sözde gerilim yaratmak amacı ile bir buçuk saatinizin heba olmasını istiyorsanız buyurun izleyin
  • çok iyi led zeppelin yorumlayan bir gruptur.
  • 80li yillarda kendi caplarinda populer olmu$ dinlerken de gerekli hazzi veren grup.silent night da guzel parcalarindandir.
  • great zeppelin - a tribute to led zeppelin albümlerini görünce "len herkesin harcı değildir konserde baştan sona led çalmak.. demek ki herifler iddialı ki yapmışlar" dediğim, stairway to heaven'ı dinlerken davulcunun solonun sonlarında gelen bonzo'nun roll'unu yapamadığını duyduktan sonra düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu göstermiş olan grup.. onun dışında bi yamuklarını da görmedim aslında, o ayrı...
  • kapali mekanda havai fisek kullanarak* yangin cikmasina, en son aciklamalara gore 85 kisinin olmesine yol acmis olan akil fikir fukarasi rock toplulugu.
  • grubun geçirdiği trajik yangının 4. yıldönümü için anma törenleri yarın yapılacak.
  • hızlı şarkıları sıradan olan, fakat yavaş şarkıları sıradışı şekilde güzel olan grup. tarz yüzü blues'a dönük hard rock. böyle de sığ analiz yapılmaz ama kanıtlarım var.
    (bkz: train to nowhere), (bkz: weak brain and narrow mind), (bkz: save your love), (bkz: house of broken love), (bkz: rock me), (bkz: afterglow)
  • yamulmuyorsam "i dont wanna face the day" diye bir şarkıları olan bayağı eski bir hard rock grubu.. poisonla bonjoviyle cinderellayla kafayı bozmuş biriki eleman içeren ilk girdiğim grupta çaldığımız bi şarkıydı hala arada kafama takılır nedense.. back pushin in danger sides.. no lover be protection.. vs .. hmm
  • avrupa turnesindeler, hani gelseler de görsek.*
hesabın var mı? giriş yap