• golden state warriors'un 24-0'lık serisinin milwaukee bucks tarafından az önce bitirildiği bu akşam, warriors'a karşı 28 sayı atmıştır. röportajını da dinledim, çok kibar falan, 500 metreden aha bu iyi bir insan dersin.
  • gecenlerde sacramento karsisinda 21 sayi 12 ribound ve 11 asist ile kariyerinin ilk triple double'ini yapmis. her turlu malzeme var da helva icin biraz daha pismesi gerekiyor gibi. yine de pistons icin epey heyecan verici bir adam.

http://detroit.sbnation.com/…e-double-pistons-kings
  • en geç bu sene sonunda pistons'dan ayrılmasını bekliyorum. wizards'a gidebilir.
  • pistons takas kendisinin takası için atlanta'dan jeff teague ve kyle korver'ı istemiş, doğal olarak haydar baş'ı almışlar. herifler iyiden iyiye havaya girmiş, takımı bozup bu kadar önemli iki oyuncuyu verir mi, bi akıllı sizsiniz.

http://fansided.com/…-monroe-trade-detroit-pistons/
  • bugün oynanan minnesota t’wolves-memphis grizzliers maçında bench’te görerek şok olduğum oyuncudur.

hala nba’de olması ve bazı bazı süre alması, draft’te üst sıralarda seçilmenin, nba’de uzun yıllar barınabilmek için ne kadar önemki olduğunu göstermiştir. bir diğeri için (bkz: kwame brown)

edit büdüt : uğurlu geldim resmen adama, oyuna girdi, orkun çolakoğlu’nun ve kaan kural’ın dahi şaşırdığını eklemek isterim.
  • bayern münih'in yeni transferi. boban marjanovic'in kızılyıldız'da yaptıklarına benzer şeyler yapabilir bu sezon. tam avrupa tipi pivot çünkü. sırtı dönük oyunu var, güçlü ve sıkılandığı zaman iyi savunma yapar. son 2-3 sezondur gevşek gevşek takıldığı için kimsenin bir işine yaramıyordu ama adam o kadar sağlam oyuncu ki contender takımların pota altına yaptığı ilk takviyeydi. şanssızlığı basketbolun hızlıca değişmesi ve detroit'in kendisi yerine modern basketbola daha uygun olan andre drummond üzerinden yapılanmayı seçmesi oldu.

kendisinin avrupa'yı domine etmesini bekliyorum. brandon davies'in, kyle hines'ın hava bastığı, udoh'un kral olduğu ligde kendini verirse çok büyük işler yapabilir. bayern derrick williams transferinden sonra gene avrupa'nın genel bir eksiği üzerinden iyi ekmek yiyecektir.
  • bayern münih'le anlaşmaya vardığı iddia edilen nba kökenli pivot.

zamanında all-star olmasına kesin olarak bakılan bir adamdı, geçirdiği iki berbat yıl onu inanılmaz geriye götürdü. savunmada bile leyla gibiydi. potansiyelini biraz olsun bile göstermek isterse fark yaratır.

kaynak
  • gary moore diye okudum layn. demek ki muzigim gelmis. tam da saatleri mm mis.
  • (bkz: renkli gözlü zenciler)

andre drummond'la birlikte detroit'in klasik çalışkan, sert ruhunu oldukça iyi yansıtan power forward. savaşçı ve kolay yılmayan bir oyuncu, zach randolph'u hafiften andıran bir stili var ama ellerinin onun kadar yetenekli olduğunu düşünmüyorum. ayrıca dün gece knicks maçını yorumlayan frazier kendisi için bundan kesin iyi poker oyuncusu olur, her pozisyondan sonra surat ifadesi aynı demiştir (bkz: poker face) ki kırk yıldır nba izlerim ilk defa bir oyuncu için böyle bir yorum duydum.
hesabın var mı? giriş yap