• bu savunma metnininden daha vahim olan gsli bir kısım taraftarın bunda ne var demesidir. taraftarın böyle olursa yönetici olarak niye sorumluluk hissedesin ki?
    be hey mal adama sormazlar mı aylan bebeği bu acı sona sürükleyen şartlarla burağın sabrinin maaşının nasıl bir neden sonuç ilişkisi var diye (kuru hesaba katarak yapacaktın sözleşmeni). sonra da zırlarsınız sabriye yapılan zama. devam edin aynen böyle!

neresinden baksan elinde kalan gs savunma raporudur.
  • öncelikli olarak bir gs taraftarıyım.
    saçma sapan bir dolu çöp oyuncu alarak iyi bonservisler ile ( hayrovic, hamit altıntop, ontivero, tarık çamdal vs gibi ) ve yine saçma sapan bir şekilde bir dolu oyuncuya gereğinden fazla maaş vererek ( selçuk inan, burak yılmaz, umut bulut vs gibi ) biz bu cezayı zaten hak ettik..

4 yıldır 3 kez şampiyon olmuş ve şampiyonlar liginde tomarla para almış bir klübün saçma bir ekonomik politika ile yönetilmesinin cezasını çekiyoruz ve daha da çekecez görünen o ki.

esas konuya gelirsek saygı değer gs yönetimimiz son yıllarda toplumsal olaylarda halkının ve taraftarının yanında olmadığı gibi saray'lar da sürterek, yönetim olarak başta gezi olmak üzere toplumsal olaylara duyarsız kalarak savunmasına bu tarz şeyleri eklemek ile samimiyetsizlik gösterisi yapmıştır..

25 milyon taraftarı olan klüpler herşeyden önce stk vasfı görürler ve vergi borçları yada cart curt için hükümet yalamak ile görevli değillerdir..
    madem klübün parası çatır çatır yenmiş başta eski yönetimler olarak cezasını çeksin..

eğer ki bir taraftar aylık rizkindan kenara ayırıp senin lisanslı ürününü alıyor ve tribüne geliyor ise parayi sneijder'e ver drogba'ya ver podolski'ye ver
    mecbur mu bu taraftar senin milyon dolarlar saçtiğin çöpleri izlemeye ve onlar yüzünden avrupa'dan men edilmeye..

yasa değişmeli ve acil şekilde..
    spor takımlarının cefasını taraftar sefasını yönetim, menajer ve futbolcu çetesi sürmemeli..
  • adı çıkmışın kendine yakışanı yapmasıdır.

ben bu raporun (görselin) doğru olduğuna inanmıyorum/inanamıyorum. eğer ki doğruysa gerçekten üzücü de, daha üzücüsü, yani tarifsiz derecede üzücü olan sadece o takımı tutuyor diye bu durumu savunan insanlar.

insan dediğime bakmayın, resmen okurken kendi adlarına ben utandım ama resmen yüzlerine tükürsen yarabbi şükür bir sakal at da yolumuzu bulalım diyecek tıynette adamlar. bak bu nickleri bir yere kaydedin. yeri gelecek ahlaktan, yeri gelecek dürüstlükten bahsedecekler. bu adamlara ömrünüz boyunca güvenmeyin, menfaati için sizi bile soyar bu haysiyetsizler.

bir de entrylerinin altına "edit: gs/galatasaraylıyım" filan yazmışlar*
    yahu zaten yazdıklarından, bu kadar alçakca bir sunumu/görseli savunabilmenden hangi takımı tuttuğun anlaşılıyor, merak etme sen.
  • tek puanla takdiri kacirdim diyip de tesekkur bile alamayan orta okul ogrencisi davranisi gibidir.

aylan bebek olmese, suriye krizi olmasaymis finansal kurallara uyacakmis, altyapidan oyuncu yetistirip transfere az para harcayakmis ya da sattigindan fazla paraya oyuncu olmayacakmis gibi bu ornek verilmis, gulunc duruma dusulmustur.

otur sifir.
  • ulan ne olduysa oldu, akp'ci kendince uyanık, kendini olağanüstü zeki zannedip başka herkesi de -ve tabii uefa'dakileri de- bunu yiyecek kadar aptal zanneden köylü kurnazı esnaf zihniyeti ülkedeki herkesi kendine benzetti. koskoca "aristokrat" kulübün geldiği noktaya bak. ne desek boş.
  • zor durumdaki mülteciler için kılını kıpırdatmayan (ufak çaplı da olsa bir yardım kampanyası, mülteci çocuklara moral organizasyonu, geliri bağışlanmak üzere yardım maçı vs.) galatasaray spor kulübünün bir de bu mesele üzerinden çıkar elde etmeye çalışması utançtır. savunulacak tarafı yok. tiksindim.

not: gs
hesabın var mı? giriş yap