• eleştirilerin yarısının yönetmene gidecek mektuba kaydırılması gereken metin.
    (bkz: içeriğin tözü)
  • komedi filmlerinde muhteşem senaryo ve kurgu arayan arkadaşa hayatta başarılar diliyorum zira hayat onun için çok yorucu olmalı.

evet adana'daki bir düğüne istanbul'dan kötü bir avizecinin gelmesi mantık dışı ama sen buna mı takıldın güzel kardeşim onca komiklik espri varken?

sinema eleştirmeni olacağım diye saçmalamayın. başka bir filmde olsa bu gibi şeyler net eksi yazardı haneye ama komedi olacaksa bazı mantıksızlıklar ve absürdlükler tabi ki olacak...

yazılanların da 3/4'ü senaryodan bağımsız çekim hatası. gülse birsel'in kabahati nedir? yok kardeş bizim sinemamıza sanat dünyamıza gülse birsel gibiler çok.

biz iki tane ergen burak özçivit'in bıyığına murat boz'un kol kaslarına hallenmek için gelsin izlesin diye çekilen filmleri hak ediyoruz. baksana bu kadar eleştiriye...
  • daha inanılmaz kelimesini heceleyemeyen kişi beyanı.
    hayır yani ne bekledin? senaryoyu bana gönder falanlar.
    çok biliyosan sen yaz dicem de işin buysa yaz yoksa otur izle kimse seni zorla göndermedi
  • eleştiri yapmak için belirli bir iq seviyesi şart.

çekim hataları var, kurgucudur yönetmendir salla direkt senariste saydır.

ışık sorunu var, ışıkçının ne suçu var? senariste yüklen.

sahne geçişleri sorunlu, sorun tabii ki senaristte.

mantık hataları var, filmi izlemedim tam olarak ne kast ettiğini bilmiyorum ama değil dandik klarnetçi, dilenci bile ülkenin her noktasına kolayca gidebilir(uçak var lan 50 liraya).

ha bir de camız gibi spoiler verip türlü küfürleri hak eden bir sığır tarafından eleştiriliyorsan, sen de şapkayı önüne koyup bir düşün bence gülse birsel.
  • adam haklı beyler konu kilit.

filmi ben de beğenmedim. hikaye akıcı olmadığı için, salak diye bir karaktere gülmediğim için, filmde olmasa da olacak tiplerle şişirildiği için, ürün yerleştirmeler gözüme gözüme sokulduğu için, gülünebilecek esprilerin hemen hepsi fragmanda zaten olduğu için ve son olarak engin günaydın bile kurtaramadığı için beğenmedim.

not: 7 tane kebap restoranı olan ve öyle bir evde yaşayan adanalı compact suv ile gezer mi arkadaş. arkaya 3 kişi binince kucak kucağa gittiler resmen. hepsi de tosun gibi maşallah. çekmemiştir o araba kesin.
  • filmi izlemedim. belki eleştirileri haklıdır. fakat biri yönetmen nedir, ne iş yapar, niye var anlatsın arkadaşa.
  • şişhane'deki avizecileri bilmeyen genel kültürsüzlerin, adana'daki düğünde avizeci avı yaptığı başlık. size recep ivedik 7 müstehak zır cahiller.
  • sinemadan çok iyi anladığını falan anlatan ama entrysine bir adet spoiler uyarısı koymayı bile beceremeyen yazarın gülse birsel e yazdığı mektup.

ayrıca (bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)

daha iyi senaryoyu yaz da biz de izleyelim ne güzel işte. sen başarılı bir yazar olmuş ol, biz de filmi izleyip eğlenelim olmaz mı?
  • hiçbir yorumu okumadım lakin kendisine benim de ufak bi mektubum var:
    oynadığın tüm roller bariz fake kokuyor, belki bilerek abartarak bilerek fake oynuyorsun da, son derece itici duruyor.
  • son zamanlarda;
    beynime hakaret edilmeden,
    güzel ve ince bir mizah yapılarak,
    güldüğüm,
    eğlendiğim,
    bir film..

yazarı, oyuncuları ve tüm set ekibini tebrik ediyorum, benzer çalışmaları bekliyorum..

beğenmeyen insanların kendi görüşü, seçimi, sorunu.. gidin recep ivedik izleyin, yedi cüceleri fln izleyin..

bu devirde kolaydı zaten bu işleri yapmak. uzaktan davulun sesi hoş gelir mk.. ek küfür edecektim vazgeçtim mk..
hesabın var mı? giriş yap