• türkiye'de organ nakli denilince akla gelmesi gereken insanlardan. şu an akdeniz üniversitesinde organ nakli ile anlayamadığımız güzellikte şeyler yapmakta.
  • dünyada dehşet kelimesini en güzel söyleyen kişi de kendisidir.
  • şu anda ntv'de dünya böbrek günü dolayısıyla farkındalık yaratmaya çalışan doktor. zarif ve saygılı ses tonu ona çok ısınmama sebep oldu.

tuz yemeyin diyor. ekmekler çok tuzlu diyor. böbrek yetmezliği çok, bağış az diyor.
  • ders anlatırken kendinden geçen, hipertansiyonun ve böbreğin deprem dedesi. süper tatlı, 'dehşet' bilgili hoca.

organ nakli hayat kurtarır.
  • unutamadığım canım hocam, öğrencisi için hastası için milleti için bilimi için yaşayan bir efsane. bir gün koştur koştur peşinde koşarken, kenarda oturan insanlar görüp, “şöyle oturup laklar eden insanlara öyle özeniyorum ki çocuklar, ama benim bu lükse vaktim yok” diye iç geçirmişti. hocam buraları okursanız bilin ki bana nefrolojiyi hatta dahiliyeyi hatta doktor olmayı anlamlandıran insan sizsiniz. acilde çalışırken, çok defa ben gültekin süleyman’ların öğrencisiyim diye kendimi gazlamışımdır. akdeniz tıp fakültesi öğrencilerinin, hocalarının, çalışanlarının, her damlasına kadar kıymetini bilmesi gereken hoca
    bir gün derste uyuklayanlar olduğunu görünce hayatımda dehşet bir tirad vermişti. “hayatımda uzun yıllardır, kitap okumadan ve yeni birşeyler öğrenmeden uyuduğum gün olmadı. hep okudum öğrendim ki size aktarayım. özel hastaneler aldığım maaşın kaç katını teklif ediyor. çocuklar ben neden buradayım? “
hesabın var mı? giriş yap