• evet, az önce birinin facebook paylaşımı sayesinde gördüm, şaka sanmıştım lakin ki öyle değilmiş bakınız asdfjk

hayır şimdi mesela bu adam ben bi 5 gün izne çıkayım dedi, 2 gün başımı alıp gidiyorum dedi. napacak bu koskoca fakülteler!!! hepsi birden başı boş mu kalacak yazıktır sonuçta geleceğimize yön veren önemli bir okul gümüşhane üniversitesi.

diğer bir anlamadığım şey de o öteki iki adam neden var orda. amcacım sen onların işini de kendin yapardın ya ne gerek vardı ki başkalarına.

tanım gibi bişey: gümüşhane üniversitesinin tüm yönetim kadrosunun tek kişiden oluşması*
  • gümüşane üniversitesinin zamanının ötesine giderek klonlamayı bulduğunu gösteren şaheser. keşke görseli şöyle yapsalarmış.
  • aslan payını fazlasıyla almış olan rektördür. bıraksın da elin oğlu mu gelsin?
  • üniversite rektörlük sistemine geçmiş diye düşündürten uygulama
  • (bkz: ihsan günaydın üniversitesi)
    yakında ismi bu olur.
  • (bkz: süper mario günaydın)

ilahiyat, iletişim, edebiyat vs fakülteleri birbirine uzak fakülteler. senatoca seçilen temsilci de sn. vatandaş prof. onu senatoca bi yere dekan yapaydınız ya sayın ihsan senatosu. (edebiyat olsun türk dili olsun önemli aga, koskoca üniversite sayfasına senatoca ibaresi yazılır mı)

oyuncakçıya girmiş çocuk şımarıklığı yeminle. yani aslında "bütün dekanlıklar benim olcak,binicem üstüne, vurucam kırbacı" ayıp ama olmaz, yani bi kase aşureye editlerim buraları da olmamış dekanman ihsan.
  • öğrencileri de fatih kurugöllü klonlarından oluşmaktadır.
  • genel durum hakkında minik bir bilgilendirme yapayım efendim. 15 temmuz sonrası yök bütün dekanların istifasını isteyince yeni dekan ataması olana kadar dekan vekili olarak rektör atandı. benim çalıştığım üniversitede böyle oldu. daha sonra 1 ay içinde dekanlar geri atandı. herhalde gümüşhane üniversitesinde ya rektör atayacak birini bulamayacak durumda ya da tam güç bende biraz daha takılayım moduna geçti.
  • aslında malumun ilanı olan, yeni kurulan üniversite rektörlerinin ağalıklarının, süpermanliklerinin, bir defa daha onaylandığı bir liste, bununla birlikte, (evet yiğidi öldürdük ama hakkını da verelim);
    1. liste güncellenmemiş, şu an atanan dekanlar var, listede onların da olması lazım,
    2. üniversitedeki pek çok fakültede zaten profesör yok, ya hiç yoktu ki bu da başlı başına bir sorun, ya da operasyonlarda tasfiye edildiler.
    sonuçta evet her ile bir üniversite tabelası astık ama buralar ne ölçüde üniversite ne ölçüde ................... görülüyor.
    not: boşluğu gönlünüze göre doldurunuz.
hesabın var mı? giriş yap