• youtube'ta keşfettiğim sanatçı.
    şarkılarının söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait. itü müzikoloji bölümü'nde araştırma görevlisiymiş.
    "ölmezdim" şarkısının klibinde mehmet pişkin'in intihar notu görüntülerini kullanmış. ben klipsiz versiyonunu tercih ediyorum şarkıyı dinlerken.
    diğer şarkılarının kliplerinde kullandığı görüntüler de bir o kadar enteresan. eski türk filmlerinden sahneler var ve çok yakışmış şarkılara.
    youtube kanalı şu şekilde.
  • nazan öncel'i seven biri olarak a bu hayat yorumuna bayıldığım kişi.
    dinleyiniz dinlettiriniz...

a bu hayat
  • "ölmezdim" şarkısı, mehmet pişkin'in videosuna cuk oturmuş.
  • bu saatlerde (02.00 - 03.00) dinlenilmemesi gereken, sesi buğulu abimiz.
    mehmet pişkin'in hikayesini araştırırken denk gelmiştim. youtube sağ olsun her zaman çıkarıyor karşıma.

hayal kırıklığı edit'i: "bir görüş kabininde" cover'ı ile safını belli etmiştir. keşke orta yolu hiç bırakmasaydı, belli etmeseydi, kendisine dair sadece buğulu sesini bilseydik. üzmüştür. canı sağ olsundur.
  • akustik hiçbir şarkıdan bu kadar çok etkilenmemiştim. her biri dinlenilesi. ben de soundcloud hesabını bırakayım.
  • sevdiğim birinin gönderdiği bi linkle tanıdığım ve müptelası olduğum müthiş müzisyen.
  • aynalar

yeni şarkısı youtube da teknik sorun olmuş facebook tan yayınlamış. çok nadiren türkçe parça dinleyen bir adam olarak iyiki varsın diyorum hocam. dinlemeyen varsa benimle iletişime geçmesin.
  • birkaç yıl içinde burası sayfa sayfa entry ile dolacaktır, bu yeteneğin dikkat çekmemesi mümkün değil.

fakat çok zor akılda kalan bir adı var, acaba bir sahne adı bulsaydı daha mı iyi olurdu diye de düşünmeden edemiyorum.

başarılarının devamını dilerim, takipçisi olacağım.
  • konuşmayı sevmediği şarkılarından çok belli olan müzisyen. dinledikçe konuşmaktan vazgeçesi geliyor insanın. öyle bir etki...

https://www.guncelgurselartiktay.com/
  • destan gibi şarkıları olan 'sanatcı'.
    fazla söze gerek yok. buyrun:
    https://www.youtube.com/watch?v=y2rp2yybdgm
hesabın var mı? giriş yap