• fatmagül'ü iğfal etmişliği de vardır.
  • itü fetişi, bir eli maserati de bir eli kuaför kızında olan geleceğin ümit vaad eden sopa taşıyıcısı.
  • arkadaşları ile bardan hatun kaldırmasına rağmen,
    gidip baba evinde uyuyacak kadar prensiplidir.

aferin.
  • gayet çağdaş ve medeni bir erkektir. hanzo kardeşi gibi değildir. salon beyefendisidir.
  • ay yapım'ın kuzey güney'e 3.bir sezon daha çekip dizinin adını da ''güney kuzey'' olarak değiştirmeye niyetlendiği projenin başkahramanı olacaktı kendisi. ancak ne var ki proje son anda iptal edildi. hatta öyle ki, sırf bu nedenle kuzey güney'in final bölümünde, güney kardeşini korumak uğruna ferhat'ı öldürdüğü için hapse girmiş, içeride de vücut çalışmaya başlamıştı. ''güney kuzey'' ekrana gelebilseydi eğer muhtemelen güney'in cezaevinde edineceği, yer altı dövüşleri hastası ''serhat'' isimli bir düşmanı olacaktı ve güney içeriden çıktıktan sonra da aralarındaki husumet kapanmayacaktı. tabi tüm bunlar olup biterken zeynep'te boş durmayacak ve aradığı gerçek aşkı aslında güney'de bulduğunu fark edecekti. ancak güney tekinoğlu zeynep için ölüp bittiği halde sırf kardeşinin eski sevgilisi olduğu için bağrına taş başacaktı elbet. güney'in kuzeyle edeceği efsane kavga ise türk televizyon tarihinin unutulmaz sahneleri arasındaki yerini alacaktı. güney'in kuzey'e sarf edeceği ''evet ulan senden nefret ediyorum. çünkü göt herif olduğun için senden nefret ediyorum. karımın ve doğmamış çocuğumun katili olduğun için senden nefret ediyorum. eski nişanlımı nikahına alıp bir an bile pişmanlık duymadığın için senden nefret ediyorum. ve benim hayatımı mahfettiğin için senden nefret ediyorum.'' sözleri ise bizleri canevimizden vuracaktı şüphesiz...
  • haklıdır.
  • " yavsak " kelimesinin anlam buldugu karakter.
  • f. scott fitzgerald'ın winter dreams öyküsündeki dexter green'e tekabül eden kimsedir. yoksul bir caddy iken azmedip yat kat edinmece, patronun şımarık kızına aşık olmaca falan fıstık.
hesabın var mı? giriş yap