• rıdvan dilmen ile otura otura ufak bir fener sempatizanı olmuştur.
    kendisine fenerbahçe forması hediye edilerek fenerbahçeli olması sağlanabilir.
  • futbol namına bir şey bildiğini düşünmüyorum. https://twitter.com/…porx/status/499161080900222976
    --- spoiler ---

güntekin onay: "gareth bale ne yapmış ki geçen sene real madrid'de..."
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

bu da gareth bale'in geçen sezon madrid performansı.
    la liga: 27 maç 15 gol
    şampiyonlar ligi: 12 maç 6 gol
    kral kupası: 5 maç 1 gol (golün değerini herkes biliyor)
    --- spoiler ---

şimdi bu sadece rakamlar. maç içinde nasıl top sürdüğünü herkes biliyor. real madrid yöneticileri salak mı ki bi adam için neredeyse bir kulübe 100 milyon versin. neyse bu adam beşiktaşın ve futbolun en büyük düşmanlarından biri.
  • türkiye' de ekranlarda gördüğüme sevindiğim ender sunuculardan, spikerlerinden biri. diğer ligleride çok yakından takip ettiği belli oluyor. sadece rıdvan dilmen' in yanında pasif kalıyor. neyse ki ntvspor' ın diger programlarinda daha fazla söz alıyor da dinleme firsatı buluyorum. ali ece ile bir program yapsalar hiç fena olmaz.
  • konuşurken sürekli olarak araya ingilizce kelimeler serpiştiriyor. tamam sensin aga.
  • (bkz: creativity)
  • avrupa liglerinde bir sezon önce yedinci olan takımın şampiyon olmasının çok zor bir ihtimal olduğundan bahsederken galatasaray'ın 2010-2011 sezonunda bam üçlüsüyle sekizinci olduktan sonraki 2011-2012 sezonunda şampiyon olduğunu unutan spor yorumcusu.

edit: bu entryde premier lig ve süper lig aynı kefeye konulmamış, otuz yıl önce fenerbahçe'nin benzer şekilde şampiyon olması hatırlatılırken iki yıl önce aynı şekilde şampiyon olan galatasaray'dan bahsedilmemesi eleştirilmiştir.
  • ntvspor da emek egeyle hafta sonu yayınlanan programda dünyanın 3 büyük takımı real madrid, bayern, barca diyene kadar yorumlarını beğeniyle umursadığım ender spor yorumcularındandı. he bu açıklamadan sonra bi de şuan en büyük, istikrarlı vs deseydi yine anlardım ama sanki futbolu 2005+'dan beri takip eden ergen edasıyla bu üçlüye barca'yı da katınca baya gözümden düştü ve popülariteye göre futbol yorumu yaptığı hissi oluşturdu bende. real'den sonra en çok şampiyonlar ligi kazanan milan ve liverpool gibi büyük takımları es geçmesi sebep oldu ergen yorumu gibi gelmesine bana tabi ki. neyse saygılar onay, futbolu biraz daha geniş kafayla değerlendirirsen sevinirim.
  • (bkz: #45224965)
  • ntv spor'da maç sonrası programda nebil evren moderasyonu aldığından beri yorumcu kesilen, hindi gibi koltuklarını kabartan adam. meşhur "ben yaptım" gafıyla bunun bi ilgisi olabilir sanıyorum. bi bilgili milgili olabilir de banane. bilgileri veremiyor ki, ona göre bir formatta program yapsın madem.
  • 25 ağustos 2014 fenerbahçe galatasaray maçı * sonrasında volkan hakkında söyledikleri taktire değerdir ve bu ortamda cesaret ister. bir gazeteci gibi konuşmuştur. teşekkürler.

"volkan'ın yaptıkları toplumsal bir yozlaşmanın, yitirilmiş değer yargılarının bir sonucudur. eğer bir toplumda saygınlıkla itibar sadece ve sadece parayla ölçülüyorsa dürüstlük, efendilik, ağır başlılık, ahlak gibi kavramlardan önde tutuluyorsa sorgulamamız gereken bunlardır. çünkü böyle bir toplumda volkan, melo vb. birileri destekçi ve yandaş bulabilirler. bu davranışların, bu sözlerin normal olduğunu zannedebilirler.

volkan çıtayı dün aşmadı. daha önceden aşmıştı. her şeyden önce f.bahçe gibi bir kulüp kendi sporcusunu uyarmalı ve cezalandırmalıydı. sahip çıktıkça, arkasında durdukça o da doğru yaptığını düşündü ve devam etti."
hesabın var mı? giriş yap