• özel bir iletisim kanalı aracılığıyla "anadolu halk ve barış platformu" (bkz: ahbap) a mail göndermiş bulunmaktayım. umarım yakın zamanda sağlığına kavuşur ablamız.
  • hakkında hayırlısı için elimizi uzattığımız kampanya.
  • o kadar naif o kadar içten konuşuyor ki, çok iyi bir insan olduğu belli oluyor. dünya böyle iyi bir insanı kaybetmesin, allah tez zamanda şifasını versin.
  • umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. maddi, manevi destekleyelim.
  • "lütfen yardım edin" derken titreyen dudaklarını kapatan ellerinden öpülesi bir anneye, bir çocuğa "anne" diyebilme imkanı vermeye yardım etmeyeceksek kime edeceğiz?

up!
  • umarım en kısa zamanda iyileşir. haydi sözlük, gün iyilik vakti.
  • bir mesaj üzerine girdiğim yardım başlığıdır.

linke tıklayamadım, sadece sair entryleri okudum ve buna rağmen ağlamamak için zor tuttum kendimi.

saat gecenin bir yarısı ama belki birileri görür diyerekten '' up '' lamak boynumuzun borcudur...

ekşi sözlüğün en sevdiğim yanı, bünyesinde yardım etmeyi ve yahut destek olmayı isteyen ve elinden geleni yapan suserlerin halen buralarda bulunmasıdır...
  • desteklediğimiz kampanya.
    inşallah derdine çare bulunur, elinden bir şey gelecek olan ardına koymaz umarım.
  • dikkat çekmesi gereken başlık.
  • şuanda up demekten başka bir durumum yok. umuyorum en kısa sürede isteğine kavuşur. kanalların whatsapp ihbar hatlarına atsak sizce bir çözüm olabilir mi ? bu konuda yesillendirirseniz sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap