• aklını fikrini atatürk'le bozmuş,
    nihayetinde bu ülkede atatürkçülerin varlığını

kabul etmemiz gerek diyen(çok sağolsun,ya)
    bosna romantiği, recep tayyip erdoğan'ın
    10 kasımda zirve yapan atatürkçülüğüne
    alışmadım, alışmayacağım diye yazı döşenen
    neye hizmet ettiğini bilip bilmediğinden
    emin olunmayan aleni laiklik - atatürkçülük düşmanı
    davutoğlu fanı , sol edebiyatını yürütüp
    delikanlı ayakları yapan tahta kafa futbol fanatiği gibi
    şeriatçi, ümmetçi kafalara üfüren tipitoş.
    hakikatten buna 'yallah arabistan'a 'demek farz olur,
    arakan'a mı desek acep?
  • ekmek gramajı ve ötesi adlı yazısı tarihe utançla geçecek bir yazıdır. ebu zerr'likten muaviye'liye... kısa, kalın bir yol.
  • vay be! islamcılar iktidara gelmeden önce yıllarca kırmızı et sağlığa zararlıdır diyen doktorları, diyetisyenleri; bunlar milletimizin gelişmesini istemeyen yahudi uşakları, et yemeyin derler ama kendileri etsiz yemek yemezler, müslümanları güçsüz düşürmek için böyle yapıyorlar diye anlatırlardı. iktidara gelince bütün mes'elelerde olduğu gibi bu mes'elede de takke düştü kel göründü.
    milletin yediği ekmek bile gözlerine batarken milyar dolarlık ballı ihaleleri
    alanları gözleri görmez.
    kim bilir belki hem gözleri hem kalpleri mühürlendi, belki de hep böyleydiler.
  • ahahah hele hele albayrak'a bak sen, iran'da neler oluyormus neden oluyormus onu yazmis.

yazisinda soyle buyurmus ustat albayrock;

"emperyalistler illa ki işin bir tarafından tutacaklar ama meselenin kaynağında emperyalistlerin fitneleri değil iran yönetiminin -bu fitnelere çanak da tutan- hataları yatıyor." http://m.karar.com/…anda-ne-oluyor-niye-oluyor-5840

e ama gezi'de oyle demiyordun hakan:)

yazinin iki ana fikri su; gercek islam devrimi bu degil, gercek islam bu degil. boyle bir sacmalik hayatimda ne duydum ne gordum.

satirlarima hakan'in muhtesem siiriyle son veriyorum ahahha;
    sevgili humeyni seni pink floyd sarkisiyla aniyorum ajajsjakadkskalaksksk

ya bunlar nasil insanlar yaa?
  • adamın dibidir kendileri. derdi ittihad-ı islam, tarafı müslümanlardan yanadır.

kendisini allah için seviyor, destekliyoruz. eşi amaliyat olmuş, geçmiş olsun diyoruz kendisine.
  • http://www.karar.com/…arar-icin-bayilere-hucum-8505

kendisine yıldıray oğur için dilediklerimi diliyorum...

(bkz: #83585546)

allah beter etsin arkadaşım, ettiğinizi bir şekilde görmeden, terketmeyin bu dünyayı...

(bkz: hakan albayrak'ın başbakana yönelttiği zor soru)
  • en sevdiğim gündem yazarıdır kendisi. hükümeti eleştirdiği için akpliler sevmez, muhafazakar takıldığı için de muhalifler sevmez. bana kalırsa tam da olması gerektiği gibidir.

(bkz: inmeyen bayrak hakan albayrak)
    tamam, evet çok banal.
  • umarım en kısa zamanda canlı yayında erdoğan'ın karşısına çıkıp "sayın cumhurbaşkanı hazretlerimiz, eminim sizin haberiniz yoktur, ama gazetemize büyük bir reklam ambargosu var. eminim bundan hiç haberiniz yoktur. biz bununla baş etmeye çalışıyoruz. ama eminim sizin bu ambargodan haberiniz yoktur. fakat baş edemiyoruz. zaten haberiniz olsa hemen sorumlularını cezalandırırdınız. dayanacak gücümüz kalmadı. haberiniz olmadığını çok iyi biliyorum. bir şeyler yapılmalı. keşke sizden daha fazla olsaydı da. biliyoruz bu tip sansür ve ambargolardan hiç haberiniz yok. böylece ülkemiz çok daha süper bir hale gelirdi. tüm bu ambargo faaliyetlerinden haberinizin olmadığını söylemiş miydim sayın cumhurbaşkanım. sizi seviyoruz, ama size ihanet edenler var. sizin haberiniz tabi yok bunlardan sayın cumhurbaşkanım." diyebilse.
  • ciddiye alınacak bir tarafı olmayan, bağnaz islamcı. düşünmeden, bolca soluyanlardan, hala köşe yazıyor olması bile garip.

--- spoiler ---

- bu suriyeliler neden cephede değil?
    - bunun için gereken şartlar halihazırda mevcut değil. *
    --- spoiler ---

kaynak
hesabın var mı? giriş yap