• subay gazinosunda kendisine ılık bira getiren ere "biramı soğut da getir pezemenk" diyen yarbay havası var kendisinde
  • muhalif değildir. ücreti mukabilinde senin anket işini yapar.
  • bugün yaptığı ''gerçek sonuçları açıklasaydım linç yerdim'' sözleriyle mesleki kariyerini tamamen bitirdi.birader artık kim senin anketlerine niye güvensin ? en son gözaltına alındığı için mi korkup hükümete yanaşmaya çalışıyor bilmiyorum da bu saatten sonra ne isa'ya yaranır ne musa'ya...
  • az önce habertürk'te mhp ye yönelik eleştirilerine ithafen semih yalçın'ın canlı yayına katılmasına sebep olmuş, "senin sesini keserim." şeklinde uyarılmıştır. hakan bayrakçı'nın cevabı ise "sen hayatımda gördüğüm en boş siyasetçisin, kesebiliyorsan kes hadi!" gibi bişey olmuştur. kendi nacizane fikrimse hakan bayrakçı semih yalçın'ı 5 le çarpar. semih yalçın'a verdiği cevapla içimin yağlarını eritmiştir. semih yalçın'ın adının önünde yazan prof. ünvanı, kendi adıma akademik dünyaya olan saygımı azaltmaktadır.
  • chpli görünümlü kripto akpli şovmen soytarı sentezi.
  • cumhur ittifakına mensup bir vatandaşımızın kendisine olan youtube'daki yorumu
    "hakan bayrakçı bey allah'tan chp sizi dinlemiyor yoksa çoktan iktidar olmuştu :d"
  • defalarca kanıtlandığı üzere büyük palavracıdır.
  • cnn türk'ü artık kimse izlemediği için yaptığı tırnak kesme eylemini desteklediğim tv yorumcusu.
  • anketci degildir, yillar once belki birkac anket yapmistir ama artik yapmiyor.

tamamen uydurma bilgilerle konusan vasat bir medya maymunudur. vasat alti zekaya sahip oldugunu cok net gorebiliyorum fakat ispatlayamam.
  • canlı yayında tırnaklarını kesmesinden daha ilginç olan şey, yanında tırnak makası taşıyor olması bence.
hesabın var mı? giriş yap