• yeni adı yapı kredi sigorta olan kuruluş
  • halk bankası'na ait sigorta şirketi.
    son zamanlarda çok uygun fiyat vermektedir.
  • evimin hasar dosyasını 1 aydır o eksper senin bu eksper benim paslayan şirketimsi. şu an nerde olduğunu kendileri de bilmiyor.
    söylediklerine göre bir eksperleri benim haberim yokken evime gelmiş hasara bakmış bile.
  • işiniz düşmesin derim. maazallah yolda, belde kalsanız sizi telefonun başında dakikalarca bekletip yine bağlanamazsınız. pek bi meşguller (!) aslında halk bankası'nın müşteri hizmetleri oldukça verimli çalışır ama bu sigorta hizmetlerinin müşteri hizmetleri maalesef kaplumbağa hızıyla hizmet veriyor maalesef! * *
  • müşteri hizmetleri tam 15 dakika sonra temsilciye bağlanıyor. 15 dakika sonrasında da bıkkın ve isyankar bir ablanın sesi ile kendinize geliyorsunuz.

çok kaliteli bir müşteri hizmetleri hatları var maşallah. ucuz etin yahnisi yavan olur.
  • aklı olanların bulaşmamaları gerektiği sigorta.
    kaskolu araç için çekici talep etmeme rağmen benden para talep eden sigorta şirketidir. neymiş efendim sadece en kısa mesafedeki servise çekermiş. 2 km ötesi için 70 tl ödemem gerekiyormuş. küfrü bastım. kaskoyu iptal ettim.

bu kadar kepazelik olmaz.
  • kaza yapmamın üzerinden 6 gün geçtikten sonra ikame araç vermeyi lütfeden sigorta! ulan zaten 7. günde araç çıktı servisten, şaka mısınız siz?
  • halk sigorta denince akla ilk gelen (bkz: akdeniz heykeli) dir.
  • kesinlikle yakınından bile geçilmemesi gereken sigorta şirketidir. a'dan z'ye tüm servislerinden uzak durulmalıdır.

--- spoiler ---

15 kişilik çağrı merkezi mi olur?

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap