• kime neye oy verdikleri, olan biteni olduğu gibi yayınladıkları sürece umurumda olmayan çalışanlar.
  • * olayları çarpıtmadan vermeleri nedeni ile,

* tıpkı eylemciler gibi polisten şiddet/gaz/su yemeleri nedeni ile,

* menfaate dayalı ve çıkar amaçlı habercilik yapmamaları nedeni ile,

* olayları tüm açıklığı ile vermelerini sebep gösteren devlet kurumlarının kendilerine ceza kesmeleri nedeni ile,

akapa'ya oy çıkmaması normaldir. mazoşizm çekilir dert değil.
  • günlerdir gerçek haberlerin izlenmesini sağlayan çalışanlardır.

hadi başka kapıya gençler.. çamur atacak yer mi bulamadın..
  • demohratım bennnn ayakları ile demokrasiyi rafa kaldırmaya çalışan bedevileri rahatsız eden kanalın çalışanları.

eleştirirken bile ötekileştiren, yaftalayan bu sapkın zihniyet kaybetmeye mahkum.

#direntürkiye
  • yalamayı misyon edinmiş ak yazarlara dert olmuştur.
  • iyi ki varlar dediğim kanalın çalışanlarıdır. yoksa mazallah gezi olaylarını beyaz tv'den izlesem tüm izmirli direniscileri esmer ve entarili zannedecektim.
  • insanların ne kadar ikiyüzlü olduğunu gösteren çalışanlardır.

eğer ntv çalışanları ile halk tv çalışanlarını aynı kefeye koymuyorsanız ve halk tv'nin de ntv gibi yanlı haber yapmadığını iddia ediyorsanız ntv çalışanından da halk tv çalışanından da bir farkınız yok demektir.
  • tarafsız değiller diyerek bok atılmaya çalışan onurlu insanlardır.

bu güzel insanlara tarafsız değiller diyen dincilere diyorum ki;

ey dinci nedir ulan tarafsızlık? sen tarafsızlıktan ne anlıyorsun? mutlak tarafsızlık diye bir şey olabilir mi?

ayrıca zalimin yanında mazlumdan yana duran bir dine inanmıyor musun sen şimdi niye zalimlerin yanında saf tutuyorsun?

en basitinden tüm ülke ayağa kalkmışken penguen belgeseli yayınlarsan tarafsız olmazsın direkt orospu çocuğu olursun.

mesela dinci kardeşim senin okuduğun yandaş medya sence tarafsız mı? akp'ye yönelik en ufak bir eleştri bulabiliyor musun yandaş medyada? mesela deniz feneri yolsuzluğuna ilişkin ne okuyabildin yandaş medyada? mesela diyelim bir akpli büyük bir yolsuzluk yaptı ve buna dair bilgiler senin okuduğun yandaş medyaya geldi sence yayınlarlar mı?
  • anladığım kadarıyla entryleri görülmeyen yazarları rahatsız eden çalışanlardır
  • ntv çalışanları ile aynı kategoriye sokulmaya çalışılan 24 kişilik ekip. birinde canlı yayın kamerası alacak paraları bile yok (bir tane aldılardı, dün haşat etmiş polis onu da) ama olayları göstermeye çalışıyorlar, dha'dan alıyorlar, evlerin içinden görüntü veriyorlar, yanlı veya değil "haber iletmeye çabalıyorlar" diğerlerinde her bok var yine de göstermemeyi tercih ediyorlar. ikisini arasındaki farkı bulamadıysan ne diyeyim ben sana...
hesabın var mı? giriş yap