• ulaşılamayan müşteri hizmetleri. öğleden sonram piç oldu sayelerinde.

vermedikleri bankajet kartının numarasını ısrarla istemeleri de çok hoş.
  • muhtemelen bir kişinin çalıştığı çağrı merkezidir.

kendisi ile bir günce üç kere görüşmeyi denedim ve sonuçlar şu şekilde;

1. görüşme: 16:47'de başlayan arama, 13. dakika da beklemeden sıkılarak işlemi tamamlamadan görüşmeyi bitirdim.
    2. görüşme: 18:54'de ikinci deneme de 5 dakikadan fazla bekleyeceğim bilgisini alınca 1. dakika da beklemeden görüşmeyi bitirdim.
    3. görüşme: 20:35'de başlayan arama 29 dakika sonra operator tarafından cevaplandı ve işlem 2 dakika sürdü. toplam 31 dakikalık bir görüşme oldu.
  • 23 dakika ve hala bağlanamadım sanırım rekor benim olacak beybisiler
  • son 1 saat içinde yaptığım ilk aramada 19 dakika boyunca arka fonda barış manço'nun hal hal şarkısını enstrümantal bir şekilde çalıp, 10 saniye arayla "birazdan müşteri temsilcisine bağlanacaksınız, beklediğiniz için teşekkür ederiz" tekrarlarıyla hattın dışına atmış, ikinci aramamda bu süreyi 32 dakikaya kadar uzatıp tekrar telefon bağlantısını kesmiştir.

şu an üçüncüye arayalı 15 dk oluyor. aynı müzik ve sözlerle devam. bakalım bu defa ne kadar bekletecek. 15 temmuz diye fazladan dakika eklenmişti onlar bitti paketten devam.

gecenin üçünde bile bu kadar beklemek normal mi? jöleli yüzünden banka acaba patates mi oldu meraktayım.

edit: banka yerinde duruyor. üçüncü aramamın 25. dakikasında müşteri temsilcisine ulaşabildim.
  • 21 dakika bekleme süresi ile rekor kırdım diye düşünüyorum. ha beklemeye devam etsem kendi rekorumu kırardım ama kafam şişti.. 21 dakika lan.. bir diğer adı da mutlu müşteri merkezi mi ne aq
  • insanı kanser etmek için çok başarılı olmuş hat.
    nasıl ulaşılamayız diye düşünülerek tasarlanmış net!
  • ulaşılamayan müşteri hizmetleri hattı. tam türk işi.

hayatımdan çaldığınız her saniye haram zıkkım olsun, burnunuzdan gelsin inşallah.
  • buraya ait ağır spoiler vereyim de tüm zevkiniz kaçsın.

''birazdan müşteri temsilcimize bağlanacaksınız, beklediğiniz için teşekkür ederiz.''

25 dakikadır şu sözleri duyuyorum. herhalde müşteri temsilcisi de banka çalışanı gibi. 8-12/13-17 çalışıyor. 25 dakikada ulaşılamayan müşteri temsilcisi mi olur?

edit: 30 dakikada bağlanmayınca kapattı kendini.
  • her aradiginizda en az yarim saat telefonda beklediginiz halkbank telefon bankacikigi hizmeti. insan yerine koymuyorlar. ayip!
  • bu kadar salak bir banka ve onun uygulamasıdır. pandemiyi de fırsata çeviren banka 30 dk. da bir müşteri temsilcisine bağlayamıyor. zaman kaybından başka bir şey değiller.
hesabın var mı? giriş yap