• ilk bakışta zannedildiği kadar rahat bir şey olmadığının anlaşılmasıdır.
  • alaçatı'da beachlerin birinde adisyona bunu yazmışlar zannettim.
  • uyku.
  • ipler yüzünden sırtta baklava desenleri oluşması bu bedellerin en umut sarıkaya versiyonudur.
  • senelerdir yağmur, kar, güneş gören hamak iplerinin 3 tane cazgır çocuğun deli gibi sallanmasından sonra teyzeleri olan benim oturup iki sallanmamdan sonra beklemediğim bir anda yere düşmemle sonuçlanmasıdır. en az 50cm yükseklikten düştükten sonra uzun süre yürüyüp oturamamak ödediğim ağır bir bedeldir.

edit: düzeltme.
  • belden alınacak soğuktur. ister eski tip örgü olsun, ister decathlon'da satılan yeni tip kumaş olanlar olsun; iki koca ağacın altında hamağa yattığınız zaman hiç farketmeden belinizden felç edici bir soğuk yiyeceksiniz. hele uyuya kalır ve bir kaç saat uyursanız, haliniz yaş.

yarım saatten uzun hamakta yatacaksanız altınıza ya mat ya da battaniye vb. alın, hasta olmayın. eğlenceniz rezil olmasın, anneniz üzülmesin.
  • son yattığım hamağa (neredeyse cift kisilik yatak kadardı) şezlong minderlerinden koyup ustune carsaf serdim ve uzerime bi pike aldım. bedeli olmadı ama ödülü oldu. cırcır böcekleriyle dalıp kuş sesleriyle uyandığım mis gibi bi uyku.
  • baklava dilimli olmayanları aşırı rahatlar. güzel ortalarsanız hızlı sallansanız bile düşme riskini dahi bertaraf edebilir, çok güzel dinlenebilirsiniz
  • sivril sinek saldırısı.
  • senden sonra sırada bekleyen kişiyi sallamaktir.
hesabın var mı? giriş yap