• kadın değilim lakin türkiyede hamile olanların en çok tiksindiği şey hamile kadınlar sokakta gezmemeli diyen ömer tuğrul inançer olmalı
  • korkarım bu ekşideki kadın düşmanlığı da hiç bitmeyecek . sadece kadınları ilgilendiren başlıklar olunca çıldırıyorsunuz. aynı yobazların , kadınlar hakkında söylediği sözlere anımsatıyor bende.

şöyle bir sözlüğe bakın bakalım ... kaç tane erken boşalma , iktidarsızlık , sünnet olmak diye kadınların alakası dışında olan başlık var .sayfalarca entry girilmiş . ama bir kadın regl sancısı , hamilelik diye başlık açsın hemen altına üşüşür bizim kamil.

'' he amk bi tek dünyada hamile olan kadın sensin ''
    '' bura kadınlar kulubü mü git orada aç başlığı ''
    '' ne regl sancısıymıs aq goren taş düşürüyor sanacak ''

böyle tipler her başlığın altına üşüşürler ama kendileri yukarıda yazdığım başlıklar altında sayfalarca kasarlar. azalarak yok olun .
  • yine ekşisözlüğü erkekler kulübü sananlar doluşmuş.
    kimileri için merak uyandırılabilecek bir konu, gayet düzgün bir dille ifade edilmiş. bilenler deneyimlerini paylaşır, ilgilenen okur, beğenir ya da beğenmez. tıpkı sözlükte mevzu olabilecek diğer milyon tane başlıkta olduğu gibi. nedir bu kadın alerjiniz anlamadım, yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmezler sizi. kadın olmak mı ayıp, hamile olmak mı? şımarıklık bunun neresinde?
  • ben en çok eşimin yengesinden tiksinmiştim. ona kayıtsız kalanlar ayrı.
  • çok rahat bir hamilelik geçirdim, öyle çok tiksinme aşerme ya da ani duygu değişimleri filan yaşamadım..

ancak haşlanmış yumurta kokusu.. of uzun süre yiyemedim..

bir diğer şey ise bu çok enteresan bence, maden suyu asiti* normalde bol asitli diye beypazarı maden suyunu çok severim ama hamileyken tahammül edemedim.
  • bebeğin cinsiyeti ögrenildiğinde "olsun, insallah 3.oglan olur" gibi leş tepkiler, " çok kilo almışsın, yüzün şişmiş, saçını neden boyamiyorsun, iki çocuğa bu devirde nasıl bakılır? özel okul fiyatları uçmuş" gibi yorumlar.
  • su,kahve,tatlı,soğan direk kusma sebebi.tiksinip de katlanılan çubuk kraker sabah sabah tuzlu ye kusmazsın diyenlere inat tuzlu yiyip kıvranma sonucu oluşur bu tiksinti.en önemlisi koca evet koca 4 ay sabah akşam kusup serum yiyip damar yolu ile dolaşınca kocanızı sorumlu tutup tiksiniyorsunuz ama geçiyor 16.haftadan sonra.
  • ablam kesinlikle en çok ojelerimin renginden tiksinmiştir. yeğen gelse de kurtulsak...
  • mentol iceren her sey. sakız, diş macunu, şekerleme vs. diş fırçalamanın aşırı eziyet olduğu yetmezmis gibi dişini yeni fırçalayıp yanıma gelen biriyle iletişim kurmak bile eziyet.
  • haşlanmış yumurta, çiğ soğan ve sarımsak. tahammül edemiyorum. yazarken bile midem bulandı.
    bir de her gün yediğim tatlıları şu an görmek bile istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap